Jump to content


Photo

MASS EFFECT? INFILTRATOR już w Google Play!


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 May 2012 - 08:10

Posted Image


Od kilku dni w Google Play znajduje się najnowsza gra EA, mianowicie Mass Effect? Infiltrator.

Cytat od Google Play:

ROZSTRZYGA SIĘ LOS GALAKTYKI!
Twórcy docenianej przez krytyków gry Dead Space na urządzenia Android przedstawiają nową, oryginalną fabułę z uniwersum Mass Effect - wyłącznie na urządzenia mobilne!
** To OLBRZYMIA gra (ponad 450MB)! Zalecamy połączenie z WiFi celem przyśpieszenia pobierania. **
JESTEŚ AGENTEM CERBERUSA-RENEGATEM!
Komandor Shepard walczy ze Żniwiarzami, podczas gdy doświadczony agent Cerberusa Randall Ezno pozyskuje obcych do nielegalnych eksperymentów w tajnej placówce badawczej. Kiedy jednak jej dyrektor posuwa się za daleko, Randall poprzysięga Cerberusowi zagładę!
Czy zdołasz się wydostać z wrogo nastawionej bazy Cerberusa i przekazać Przymierzu tajniki prowadzonych tam badań?
ZUPEŁNIE NOWY WYMIAR GIER NA URZĄDZENIA ANDROID
Poruszaj się swobodnie wśród ogromnych przestrzeni bazy Cerberusa. Przełomowa grafika i intensywne dźwięki pozwolą ci czerpać z gry niemal konsolowe doświadczenia stanowiące kolejny skok naprzód w historii gier na urządzenia Android.
WALCZ Z WROGAMI ZA POMOCĄ PRZECIĄGNIĘĆ I PUKNIĘĆ
Dzięki trybom celowania ręcznego i wspomaganego i intuicyjnemu systemu sterowania puknięciami walka jest szybka, a skrywanie się za osłonami płynne - wystarczy proste przeciągnięcie palcami po ekranie. Tocz wielkie starcia z mechami Cerberusa i dziwacznymi ofiarami eksperymentów.
SAM PRZECIWKO CAŁEJ ARMII!
Okiełznaj furię zaawansowanych pancerzy i broni. Korzystaj z mocy biotycznych, kamuflażu i potężnych ataków wręcz. Ulepszaj swój sprzęt i umiejętności dzięki kredytom - im szybciej i bardziej stylowo będziesz wykańczać przeciwników, tym więcej kredytów będziesz otrzymywać. Zdobądź dostęp do dodatkowej misji turiańskiej i wydostań się ze stacji medycznej żywy!
WPŁYŃ NA SWOJE DOŚWIADCZENIA Z GRY MASS EFFECT 3
Zbieraj cenne dane wywiadowcze i wgrywaj je do Galaktycznej Wojny, żeby zwiększyć swój wskaźnik gotowości w grze Mass Effect 3. Ukończ grę, żeby zwiększyć poziom swoich zasobów wojennych. Zwiększaj swoje szanse przed ostateczną batalią Mass Effect 3 - gdziekolwiek jesteś!
Zmiażdż Cerberusa i kształtuj przyszłość galaktyki. W grze Mass Effect: Infiltrator jej los zależy od CIEBIE!




Parę słów od siebie.
Zainstalowałem dzisiaj tą grę na swojej Neo V. Podczas pobierania myślałem, że nie będzie działać za dobrze, będzie nieco lagować etc. Po pobraniu i włączeniu ukazuje się świetne menu w turkusowych kolorach. Po rozpoczęciu gry ukazuje nam się kilkusekundowy filmik ( warto włączyć dźwięk, gdyż jest on naprawdę świetny ). Film jest w bdb jakości, więc od razu pomyślałem, że skoro film jest w takiej jakości, to gra będzie w nieco gorszej, a tutaj taka niespodzianka... Gra również posiada tą niesamowitą grafikę ;)
Kto grał kiedyś w Mass Effecta albo Wiedźmina, to wie pewnie jak wygląda "kamera z nad ramienia". Z początku może to trochę męczyć, ale po minutce wszystko jest ok :)
Grafika jest nieco lepsza niż w Mass Effect 3 ( na moim kompie tekstury są postrzępione ).
Podsumowując. Myślę, że warto wydać ok. 20zł na taką grę. Warto! Naprawdę! :P

Google Play -->

Please Login or Register to see this Hidden Content



Pozdrawiam,
phillix

Edited by phillix, 26 May 2012 - 08:13.

  • 2
Posted Image

#2 OFFLINE   hunter3000

hunter3000

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 635 posts
    • Time Online: 22d 13h 52m

Posted 26 May 2012 - 08:18

No no seria Mass Effect na PC była bardzo dobra, aż mnie ciekawi jak im wyszło na telefony komórkowe.
  • 0
Pomogłem? Daj plusika.

Sony Xperia S | Zylo | W850

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 26 May 2012 - 09:12

Przeszedłem dopiero jedną misję, więc się okaże jeszcze jakie zagadki ma ta gra. Oby nie było dialogów do wyboru, tak jak w wersjach na PC.
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic