Jump to content


Photo

Tuning P990, co i jak?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 23 September 2011 - 22:46

Hej. Jak wiadomo kupiłem P990. Nie miałem do czynienia z takim fonem do tej pory. Da sie jakos go tuningowac? Widziałem na necie ze zmianiaja wyglad pulpitu oraz animacje startowe.
  • 0
W995 forever

#2 OFFLINE   sonyman

sonyman

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 335 posts
    • Time Online: 13d 1h 52m

Posted 24 September 2011 - 07:51

Tak mozna.
1) Sciagasz aplikacje gdesk, instalujesz ja na telefonie. Mozesz do niej dograc dodatki, takie jak zegary analogowe itp. Tworzysz wlasna kompozycje lub szukasz gotowej na internecie, jest tego duzo, glownie na ruskich stronach. Ta aplikacja zmienia wyglad calego pulpitu, mozna dodawac nowe, nowe ikony, skroty itp.

2) Sciagasz aplikacje x-plore i CapsSwitch, instalujesz je. Wlaczasz capsswitch-a zmieniasz z off na on lub odwrotnie, nie pamietam bo dawno sie tym nie bawilem. Wlaczasz x-plore i masz dostep do plikow systemowych. Tylko chyba w x-plore musisz odznaczyc ukrywanie plikow systemowych, jest po polsku wiec znajdziesz na 100%. I gdy juz masz pliki systemowe, mozesz dograc Walkmana z wszystkimi efektami ( babaelki, okladki itp) zmienic wszystkie ikony w telefonie, statusbar, menu, czcionke, akustyke itp. Wszystkie pliki znajdziesz na necie, jak cos to pisz na pw podam ci fajna stronke o tematyce uiq3.
  • 0
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 25 September 2011 - 10:20

Dzięki, jak tylko przyjdzie maszyna to się zgłoszę do Ciebie.

Mam jeszcze jedno pytanie. W zestawie będzie odbiornik GPS na BT (

Please Login or Register to see this Hidden Content

) ,może on współpracować z W995? Chce zęby szybciej się łączył z nadajnikiem gdy jadę samochodem.
  • 0
W995 forever

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 25 September 2011 - 17:31

Oczywiście. Taki odbiornik GPS będzie współpracował z każdym telefonem posiadającym bluetooth. Tylko że na W995 masz ograniczenie do nawigacji w javie...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 25 September 2011 - 20:42

Tak wiem ze pod jave, chodzi mi o to zęby szybciej się łączył.
  • 0
W995 forever

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 25 September 2011 - 21:04

No taki zewnętrzny na pewno będzie działał lepiej, niż wbudowany w telefon :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 29 September 2011 - 16:17

Przyszedł narescie P990 :). Czekam na jakies ciekawe linku z tuningiem itp

Please Login or Register to see this Hidden Content

jak to wgrac?

Please Login or Register to see this Hidden Content

jak to wgrac?

bartq92: Post użytkownika phillix usunięty, brak związku z tematem. Proszę o zapoznanie się z regulaminem forum.
  • 0
W995 forever


0 user(s) are reading this topic