Jump to content


Photo

Przeinstalowanie oprogramowania Tipo Dual


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 OFFLINE   danielszybki5

danielszybki5

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 13m

Posted 05 August 2015 - 16:58

Chciałbym zapytać się w jaki sposób mogę przeinstalować swojego Androida 4.0.4 w celu nie wiem odświeżenia, może przyśpieszenia działania telefonu ponieważ strasznie "zamula"  a nie mam zainstalowanych w nim zbędnych aplikacji czy gier a nie mogę czasami normalnie napisać smsa bo Wiadomości mi się otwierają po minucie.


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 05 August 2015 - 17:20

Tutaj masz poradnik jak wgrać najnowsze czyste firmware Flashtoolem: http://sony.yt/topic...stemem-android/. Możesz także użyć PC Companion i wybrać opcję "napraw oprogramowanie", aczkolwiek jeśli masz soft operatora - lepiej wgrać czysty. Po flashowaniu zalecam zrobić roota: http://sony.yt/topic...ia-sony-xperia/ , zainstalować menadżera plików np. Total Commandera, usunąć zbędne aplikacje i jeśli telefon nadal będzie mulił - zainstalować sobie Seedera z XDA - ta aplikacja eliminuje lagi androida.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   danielszybki5

danielszybki5

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 13m

Posted 05 August 2015 - 18:33

czy mógłbyś mi pomóc ze znalezieniem androida 4.04 ? ponieważ nie moge znaleźć downloadu albo ewentualnie ktoś może podrzucić? 


  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 05 August 2015 - 20:22

Poszukaj w internetach czegoś, co się zowie Xperia Firmware downloader i sobie ściągnij prosto od Sony Central Europe 1 :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic