Jump to content


Photo

[Rozwiązany] MOtywy Xperia Tipo Dual


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   danielszybki5

danielszybki5

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 13m

Posted 21 March 2015 - 12:32

Witam, mam pytanie związane z motywami do telefonu Xperia Tipo dual ;) jestem nieobyty w tych sprawach i nie orientuję się czy Sony do Tipo wypuściło jakieś motywy i czy można je pobrać najlepiej w języku polskim ;) ?


  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 March 2015 - 12:35

Sony się do takich rzeczy nie kwapi, ale są ludzie którym się nudzi i voila:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   danielszybki5

danielszybki5

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 13m

Posted 21 March 2015 - 12:55

wracając do tematu jak wgrać te tematy ? 


  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 March 2015 - 13:10

Pobierz, rozpakuj i skopiuj je do vendor/overlay/framework nadając im atrybuty rw-r-r :) Polecam Total Commandera do takich operacji :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   danielszybki5

danielszybki5

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 13m

Posted 21 March 2015 - 13:20

jak zmienić atrybuty ? bo wrzuciłem to na kartę pamęci i próbowałem zainstalować ... ale pisze ze nie zostało zainstalowane ..a i co do tych folderów to nie mam takich O.O ;/ 


  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 March 2015 - 13:26

Nie na kartę pamięci tylko w katalogu głównym systemu w pamięci telefonu masz to mieć. Skopiuj sobie Total Commanderem tam.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   danielszybki5

danielszybki5

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 7 posts
    • Time Online: 4h 13m

Posted 21 March 2015 - 13:42

Dzięki wielkie zrobiłem temat do zamknięcia :) 


  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 22 March 2015 - 00:56

A co do uprawnień to jak mówiłem Total Commanderem to zrobisz. Przytrzymujesz dany plik, wybierasz właściwości i masz tam:

 

Attached File  screenshot_2015-03-21_1347.jpg   93.8K   1 downloads

 

i ustawiasz chmody lub jak kto woli atrybuty:

 

Attached File  screenshot_2015-03-21_1347_1.jpg   83.74K   0 downloads

 

zapisujesz i gotowe :)

 

 

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów prosimy założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje / uwagi / opinie / sugestie prosimy zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez prywatny komunikator.


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic