Jump to content


Photo

C905@W995, Możliwe?


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   kojack

kojack

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 120 posts
    • Time Online: 2d 6h 41m

Posted 14 September 2011 - 20:56

Witam! Tak się dzisiaj zastanawiałem czy to możliwe... Jak myślicie, poszło by?

No przede wszystkim dostalibyśmy Walkman 3.0 i funkcje clear bass itd.

Ale nie obyłoby się bez minusów... np. włączenie aparatu po otwarciu zasłony od aparatu...

Co myślicie i jak myślicie o tym crossflash'u?

Pozdro

Jurij: Przeniosłem do właściwego działu :)
  • 0
Posted ImageSAMSUNG GALAXY S II + SE W995 = Skok do nowości i powrót do starości :)

#2 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 14 September 2011 - 21:29

To nie bedzie działać :)

Na supporcie setoola właśnie pojawił się soft do w995 więc gdy tylko to zobaczyłem zabrałem się za jego wgrywanie chociaż miałem już wgrany obecnie najnowszy dla c905 R1EA033 Posted Image
Nie było central europe więc wgrałem western europe tam też jest polski.
Po wgraniu telefon nie chciał się właczyć do końca co było do przewidzenia...
Wgrałem sterownik wyświetlacza i pomogło Posted Image

Od razu mówię że nic cie kawego z tego nie wyszło...
Aparat nie działa tzn. działa ale nie zapisuje zdjęć nawet po wgraniu camdrivera od c905 czyli już kaszana Posted Image
Myślałem że może chociaż będzie kręcił filmy bo miały być WQVGA czy jakoś(480x240) ale nieee Posted Image
Niedziała też żadna lampa nawet podzczas kręcenia filmów ale tego się spodziewałem.
Są problemy z podświetleniem i boczne klawisze mają pozmieniane funkcje.
Nie działa też radio tzn. wyszukuje stacje i wyświetla ich nazwy ale nic nie odtwarza to chyba wina akustyki...
Akcelerometr też dziwnie działa żeby odwrócić zdjęcie cokolwiek innego poziomo trzeba owdrócić telefon do góry głośnikiem Posted Image

Jednak Posted Image alkman działa(chyba 3 bo ja nie widzę w nim nic nowego) świetnie, muzyka na słuchawkach i ten korektor czego można chcieć więcej...
Za to głośnik gra cichutko ale to chyba wina akustyki która jest przystosowana do głośników stereo.
Nie wiem w jaki sposób ale jakoś zmieniałem głośność utworu przez przechylanie telefonu Posted Image
Reszta już działa raczej dobrze wifi, gps raczej też.
Jest widok czatu w wiadomościach
Jest zainstalowanych kilka ciekawych gierek i aplikacji, muzyki, dzwonków co jednak zajmuje dość dużo pamięci.
Po wgraniu softu zostało mi 55MB a całej pamięci jest chyba 170MB.
Troche inny widok w ustawieniach lista a nie zakładki jak we wcześniejszych modelach niewiem czy można to zmienić.
Jest tam sześć pozycji: ogólne, dzwięki i sygnały, wyświetlacz, połaczenia, łączność i...pomoc a tam instrukcja obsługi Posted Image Posted Image Posted Image

I to by było na tyle...
Pora wrócić do softu c905 Posted Image


  • 0
W995 forever

#3 OFFLINE   soniaczW800i

soniaczW800i

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 834 posts
    • Time Online: 41d 21h 44m

Posted 14 September 2011 - 21:53

Co do odtwarzacza to myślę że było by to plusem lecz mógłby być problem z klawiszami, zwłaszcza z bocznymi. Aparat raczej nie będzie działał ze względu na budowę. Kiedyś ktoś próbował takiej krzyżówki lecz o ile pamiętam, nie był to opłacalny zabieg.

Edit:Adogard był szybszy :)

Edited by soniaczW800i, 14 September 2011 - 21:57.

  • 0
Potrzebujesz akcesoriów lub części do swojego Sony Ericssona? Pisz na PW z pewnością się dogadamy! (więcej informacji można znaleźć w moich tematach w dziale giełda)

#4 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 18 October 2011 - 17:52

Zalety
+ Walkman 3.0
+ wizualizacje
+ ustawienia equalizera z W995
Wady
- konieczność zmiany sterowników aparatu, wyświetlacza, akustyki oraz lighteffect od C905

czemu by nie spróbować?
gdyby było źle to spokojnie byś wrócił do c905@c905 :)
  • 0
Posted Image

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 October 2011 - 20:21

Zalety
+ Walkman 3.0
+ wizualizacje
+ ustawienia equalizera z W995
Wady
- konieczność zmiany sterowników aparatu, wyświetlacza, akustyki oraz lighteffect od C905

czemu by nie spróbować?
gdyby było źle to spokojnie byś wrócił do c905@c905 :)


Przeczytałeś chociaż ten temat przed napisaniem posta? Bo wydaje mi się, że nie. Taka zmiana nie ma sensu, tak samo jak kontynuacja tego tematu.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 18 October 2011 - 20:21

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji SonyEricsson-World.com poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic