Jump to content


Photo

Czy Sony produkuje jeszcze telefony tylko na rynek japoński? (nie chodzi mi tu o inne wersje europejskich modeli) :)


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 04 September 2014 - 09:53

Witam,

Tak jak  w temacie, nie wiecie może, czy Sony nadal produkuję oddzielną linię modelową swoich urządzeń na tamtejszy rynek?

Jak dla mnie sporo wcześniejszych modeli, jeszcze spółki SE, na rynek japoński było naprawdę ciekawych :) Weźmy na ten przykład moje ulubione S007, oraz całą serię BRAVIA ( S004, S005, U1 ) :)

Do dziś mi szkoda, że nie były one dostępne w europie ( spójrzcie tylko na S007 i jego efekty świetlne :P , zresztą każdy z nich miał swój styl... ) :)

 

Jurij: Przeniosłem do właściwego działu.


  • 0

WATERPROOF


#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 September 2014 - 12:48

Witaj,
 
Teraz robią tylko smartphone'y na Androidzie. W większości przypadków są to te same modele co u nas, ale czasem zdarza im się wyprodukować coś nietypowego jak np. w 2012 roku model

Please Login or Register to see this Hidden Content

(szczególnie pomarańczowa robi wrażenie). W tym roku poczynili model

Please Login or Register to see this Hidden Content

i

Please Login or Register to see this Hidden Content

który w nieco zmienionej wersji można dostać na Tajwanie jako Sony Xperia Z2a . Ale takich fainych Keitai jak kiedyś już nie robią od czasu rozwodu z Ericssonem :(


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 04 September 2014 - 13:04

Szkoda :/

Ciekawe, czy idzie gdzieś dostać takie S007 albo U1 :) Jakieś Chiny, Malediwy itp :P I czy działały by one w europie (simlock / pasmo GSM)? :)


  • 0

WATERPROOF


#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 September 2014 - 15:07

Na japońskich portalach aukcyjnych najprędzej i najtaniej. W Polsce takie wynalazki są zdecydowanie za drogie, bo jest ich mało. Simlock na au-KDDi czy DoCoMo może być problemem, więc raczej tylko do celów rozrywkowych :) Aczkolwiek SpinoRex w swoim SO905iCS używał jakiejś nakładki, która omijała simlocka. Mi się podoba złoty :cs: S001, ale to już chyba zawsze pozostanie w sferze marzeń :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   First

First

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 250 posts
    • Time Online: 23d 3h 29m

Posted 11 September 2014 - 20:57

To te telefony z Japonii nie występowały w wersjach bez simlocka?

Ciekawe, czy tamtejsi fachowcy są w stanie pozbyć się tego zabezpieczenia... :)


  • 0

WATERPROOF


#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 11 September 2014 - 21:30

Nie, zarówno au-KDDi jak i NTT DoCoMo po dziś dzień zakładają simlocki :) Nie wiem czy Japończykom takie usługi są potrzebne, jak tak to idą do salonu i odblokowują u nich :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic