Jump to content


Photo

Sony Ericsson K800 - Specyfikacja | Technical Specification | ??????????? ????????????


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 13 September 2011 - 23:35

Sony Ericsson K800 został zaprezentowany w lutym 2006 roku. Ze specyfikacją techniczną tego modelu możecie zapoznać się zaglądając do naszej bazy telefonów:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. W tym temacie możecie także podyskutować o parametrach technicznych K800 :)

Sony Ericsson has announced model K800 on February 2006. You can look into our Sony Ericsson Database and familiarize with technical specification of:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. You can also discuss about technical specification of K800 in that topic :)

Sony Ericsson K800 ??????????? ? ??????? 2006 ????. ? ??????????? ????????????? ???? ?????? ?? ?????? ????????????? ?????????? ? ???? ???? ?????????:

Please Login or Register to see this Hidden Content

. ? ???? ?????? ?? ?????? ????? ?????????? ? ?????????? ??????????? K800 :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#2 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 375 posts
    • Time Online: 6d 1h 32m

Posted 05 November 2011 - 20:42

według mnie ten telefon jest flagowym modelem SE. Doskonały aparat, ogromne możliwości tuningu (co mnie cieszy ogromnie ;) ). Ja jestem drugim właścicielem, a telefon nie był ani razu w serwisie :)
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 06 November 2011 - 08:13

wogole wielu serwisantow uwaza ze na k800 skonczyla sie era prawdziwych "CS" (o ile nie sony ericssona...) ja swojego sprzedalem tylko dla tego ze nie bylo flash menu (wlasciwie to bylo ale bez wibry) jakbym mial ocenic se k800 to dalbym bez zastanowienia 10/10 ! w tym telefonie mozna naprawde wszystko ....
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 06 November 2011 - 08:44

wogole wielu serwisantow uwaza ze na k800 skonczyla sie era prawdziwych "CS" (o ile nie sony ericssona...) ja swojego sprzedalem tylko dla tego ze nie bylo flash menu (wlasciwie to bylo ale bez wibry) jakbym mial ocenic se k800 to dalbym bez zastanowienia 10/10 ! w tym telefonie mozna naprawde wszystko ....


No nie przesadzaj, po K800 było jeszcze kilka dobrych :cs: : K810, C901, C905 :) K800 faktycznie był jednym z przełomowych produktów, ale nie można mówić, że ma wszystko. Dosyć mały wyświetlacz, brak HSDPA i Wi-Fi niestety w dzisiejszych czasach są niestety bardzo odczuwalne ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   faflak

faflak

    Moderator

  • Moderator
  • 1,031 posts
    • Time Online: 81d 22h 13m

Posted 06 November 2011 - 09:37

no ale te pozniejsze nie sa juz tak prosto "naprawialne" taki c905 zobacz ile z ich pierwszych wypustow trafia na reklamacje ile jest w sprzedazy uszkodzonych ...a w taki k800 to nawet fast porta bez lutowania wymienisz...:)
  • 0

#6 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 375 posts
    • Time Online: 6d 1h 32m

Posted 06 November 2011 - 10:10

jest jeszcze w nim to, że nie trzeba certa zmieniać ;) Ludzie mówią, że CID 53 to zły duch ;) Że trudne patchowanie, że z patchami trzeba się męczyć, ja tak nie uważam, mam 53 i jest git ;)
  • 0
Posted Image

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,114 posts
    • Time Online: 564d 20h 15m

Posted 06 November 2011 - 12:14

no ale te pozniejsze nie sa juz tak prosto "naprawialne" taki c905 zobacz ile z ich pierwszych wypustow trafia na reklamacje ile jest w sprzedazy uszkodzonych ...a w taki k800 to nawet fast porta bez lutowania wymienisz... :)


Chciałeś powiedzieć "trafiało" :) Teraz nie ma już wadliwych C905 na gwarancji, a o nowego ciężko. Taśmę wymienisz w ciągu kilku minut również bez lutowania, a parametry Shiho względem Wilmy są o niebo lepsze :) Poza tym w K800 lubi padać końcówka mocy, kości flash i lcd - wtedy nie masz zasięgu albo bialy ekran miga i za naprawę policzą Ci tyle, ze bardziej Ci sie oplaci kupic drugiego :)

jest jeszcze w nim to, że nie trzeba certa zmieniać ;) Ludzie mówią, że CID 53 to zły duch ;) Że trudne patchowanie, że z patchami trzeba się męczyć, ja tak nie uważam, mam 53 i jest git ;)


Po prostu nie trafiłeś nigdy na K800 z niewiadomej zagranicznej sieci z simlockiem multiple i cid 53 :) Wtedy przekonał byś się, że zmiana certyfikatu jest znacznie łatwiejsza ;)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   piotr88010

piotr88010

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 375 posts
    • Time Online: 6d 1h 32m

Posted 06 November 2011 - 13:36

raz się trafiło, tylko że miałem kartę :D Z 3 był simlock, później kolega zdjął boxem, cid ten sam został.
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic