Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Status miejscowości w jakiej obecnie się znajduję.


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 11 September 2011 - 12:42

Witam, czy jest taka możliwość, żeby włączyć taką opcję, bądź czy jest taka aplikacja, po której włączeniu, byłby pokazywany status miejscowości w jakiej jestem?
Pamiętam, że nawet mojej starej Nokii 5510 było takie coś, a w Hazelu tego nie ma.
  • 0

#2 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 11 September 2011 - 13:46

menu gł. -> wiadomości -> ustawienia -> inform. lokalne -> info. o stacji baz. -> wł.?
  • 0

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 11 September 2011 - 13:54

Warto dodać, że informacja ze stacji bazowej jest wyświetlana jedynie w trybie GSM. W trybie 3G to niestety nie działa, dlatego trzeba ustawić ustawienia => łączność => sieci GSM / 3G => tylko GSM + to co napisał najodleglejszy, żeby informacja o miejscowości się wyświetlała :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#4 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 11 September 2011 - 17:45

Dzięki bardzo, widać nie znam jeszcze wielu funkcji telefonu, w sumie nie bawię się nim zbytnio... :)
A wiecie może gdzie mogę znaleźć zbiór fukcji Hazela? Nie chodzi mi o zbiór danych technicznych z możliwościami, tylko jakąś stronkę gdzie będzie mniej więcej pokazane jak z takich czy innych funkcji korzystać?
Chyba że takich to zbyt wiele nie ma i nie ma sensu się tym przejmować i bawić się tym :)

Chociaż jak wszedłem w tą informację o bazie danych, to pokazuje mi teraz "Zasięg 3G sieci Plus" Nie pokazuje miejscowości... Czy będzie to pokazane dopiero gdy zmienię miejsce mojego pobytu?

Edited by gruby3001, 11 September 2011 - 17:48.

  • 0

#5 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 11 September 2011 - 19:30

To pokazuje nazwe bazowa nadajnika. Przykładowo gdy jestem we Włocławku (duze miasto), maja tam sporo nadajnikow. Czasem pisze ZAZAMCZE, ŚRÓDMIEŚCIE, WŁOCŁAWEK, badz tak jak u Ciebie Zasięg 3G sieci Plus.
  • 0
W995 forever

#6 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 11 September 2011 - 21:05

Ok, rozumiem, tylko, że to dziwne, że na starej nokii była napisana nazwa miejscowości w której się znajduję. Akurat w moim domu, a na Hazelu tego nie ma... Okaże się jak pojadę np. do Lublina
  • 0

#7 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 11 September 2011 - 22:30

Przecież Ci napisałem, że na sieciach 3G to nie działa. Musisz ustawić tryb "tylko GSM" + mieć włączone info o stacji bazowej, żeby informacja z nadajnika się wyświetlała.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#8 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 12 September 2011 - 08:19

Ale ja mam ustawione tylko sieci GSM, na 3G nie siedzę w ogóle
  • 0

#9 OFFLINE   gruby3001

gruby3001

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 106 posts
    • Time Online: 1d 4h 36m

Posted 14 September 2011 - 14:27

To pokazuje nazwe bazowa nadajnika. Przykładowo gdy jestem we Włocławku (duze miasto), maja tam sporo nadajnikow. Czasem pisze ZAZAMCZE, ŚRÓDMIEŚCIE, WŁOCŁAWEK, badz tak jak u Ciebie Zasięg 3G sieci Plus.


Adogard, chyba masz rację, jak jechałem do Lublina to tam faktycznie było normalnie odczytywana lokacja, dziwne, że tutaj u mnie nadajnik tak dziwnie się nazywa :)
Dzięki temat do zamknięcia:)
  • 0


0 user(s) are reading this topic