←  P990

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Wgrywanie języka polskiego

Locked

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Był gdzieś taki temat ale ja nic nie rozumiem z tego więc piszę oddzielnie z prośbą o to, aby wytłumaczyć mi jak kretynowi.
Telefon - język angielski. Znalazłem te paczki u was, pobrałem, ale teraz nie działa mi sony ericsson suite i nie wyszukuje połączenia telefonu z komputerem (only transfer plików). A ja nie chcę korzystać po angielsku z tego telefonu bo po prostu mi nie wygodnie. Wyjaśni ktoś krok po kroku co mam zrobić, żeby ten język polski był? Dzięki

not found: Witamy na forum. Poprawiłem nazwę tematu.
Edited by not found, 15 October 2013 - 18:53.
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

Pobrałeś tę paczkę rozumiem?

Tam masz całką instrukcję wgrywania polskiego.

Co do nie łączenia z telefonem, to u mnie na W960 też tak często jest. Wtedy pomaga albo kompletny restart Sony Ericsson PC Suite (zabij wszystkie procesy z nim związane) albo restart kompa. Dodatkowo upewnij się, że kabel dobrze łączy. U mnie często właśnie jak są problemy z kable/fastportem to nie chce wczytać danego trybu.
Quote

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Tak, pobrałem jeden z tych plików, tylko właśnie w telefonie mam tak, że albo file transfer albo phone mode (na file transfer działa ok) a na phone mode nie reaguje w ogóle ;x
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

No to mówię, restartuj kompa. Też mam takie błędy z tym PC Suite, mRouterem itp.
Quote

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Komputer zrestartowany, włączyłem SE PC Suite, podłączyłem telefon w trybie Phone Mode i nic. Telefon nie reaguje, a tym bardziej komputer... RATUNKU
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

No w PC Suite nie pojawia Ci się, że "telefon połączony w trybie zwykłym"? Ej, oczywko używasz PC Suite for Smartphones?
Quote

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Jezu a ja nie wiem o co chodzi nawet :D
Jest możliwość porozmawiania o tym tak szybciej na jakimś komunikatorze typu GG?
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

Używaj programu Sony Ericsson PC Suite for Smartphones. Jak nie masz to go pobierz :) No przecież tu sprawnie idzie rozmowa ;)
Quote

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Za ten program for Smartphones wiszę Ci duże piwko! Dzięki! :)
Tylko teraz jak wgrać ten język? Łolopa ze mnie ale cóż - bywa :D

Chodzi mi o to, że jak biorę pobierz język i mam pobrany jeden z tych pakietów i rozpakowany, to program go nie widzi ;x

@EDIT

Uparłem się i znalazłem jednak :D

@EDIT2

Teraz jak instaluje i potem nakazuje mi instalować na koniec przez telefon to występuje jakiś błąd. Klikam Install i potem Done i nic ;(((((
Edited by kuba611, 15 October 2013 - 20:17.
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

Proszę bardzo. Hehe, a skąd jesteś? ;) Daj screena, napisz co to za błąd :)
Quote

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Ja okolice Warszawy :P

Tutaj ten link. What the fck? :x
Posted Image

not found: Dodałem link bezpośredni.
Edited by not found, 15 October 2013 - 20:38.
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

No to ja też okolice Warszawy, albo Warszawa nawet, zależy kiedy ;) A instalujesz plik pod dobrą wersję softu?
Quote

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Emm... Znowu nie wiem o co chodzi :D
Pobrałem jakikolwiek z tych plików ze strony waszej pod 990i ale czy to ma jakieś znaczenie? :D
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

Jak klikasz pobierz, to masz do wyboru różne oznaczenia softów (zaczynają się na literę R), wybierz takie jaki masz soft.
Quote

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Teraz ciekawostka - skąd mam wiedzieć, jaki mam soft? :D

@EDIT

Znalazłem, tylko że PHONE SOFTWARE VERSION mam R7A001... A tam nie ma takiego pakietu z R7... :C
Edited by kuba611, 15 October 2013 - 21:00.
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

Uuu to masz staary soft :D R7A001 to inaczej R3B01R
Quote

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Ty mi link do paczki językowej daj a nie jakieś porównania! :D
Ja się na tym kompletnie nie znam więc mi to za dużo nie mówi...
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

Musisz wgrać nowszy soft, bo do Twojego nie ma prawdopodobnie polskiej paczki językowej.
Quote

kuba611's Photo kuba611 15 Oct 2013

Dobra to ktoś mi pomoże ze wgraniem nowszego softu na to?
Tak dobrze by było krok po kroku co mam zrobić, żebym się nie pomylił :D
Quote

not found's Photo not found 15 Oct 2013

Tutaj masz wszystko opisane: http://sony.yt/topic...czystego-softu/
Wgraj soft przez program EMMA III Offline.
Quote
Locked