Jump to content


Photo

Odzyskiwanie kontaktów sony xperia tipo dual


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 OFFLINE   tomek.sokol95

tomek.sokol95

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 26m

Posted 31 August 2013 - 17:04

Witam

W moim telefonie zniknely ot tak wszystkie kontakty i w tym wazniejsze nowe. Moge odzyskac je poprzez zaimportowanie z karty sim, ale to sa tylko stare kontakty. W jaki sposob moge odzyskac nowo dodawane wazne dla mnie numery ktorych nijak nie potrafie odzyskac?

Prosze o pomoc.

telefon sony xperia tipo dual.
  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 31 August 2013 - 17:17

Co znaczy zniknęły ot tak? Ktoś je skasował? Robiłeś backupy programem My Phone Explorer? Ustawiłeś sobie synchronizację automatyczną kontaktów z kontem google? Jeśli nie masz backupów i synchronizacji a ktoś usunął kontakty z telefonu, to obawiam się, że raczej ich już nie odzyskasz. Możesz sobie skopiować zawartość pamięci telefonu i przejrzeć pliki systemowe programami do odczytu baz danych, czy nie ma tam jakichś resztek, ale obawiam się że niewiele znajdziesz.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   tomek.sokol95

tomek.sokol95

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 26m

Posted 31 August 2013 - 19:57

Jak Boga kocham, nic nie robiłem. Patrze a nie mam listy kontaktow. Tzn. moge zimportować baaaaaaardzo stare kontakty, ale nie mam tych nowych, a na nich mi zalezy. Synchronizacji z kontem google nie robilem, backupow tez nie, ALE na pewno nikt listy nie kasowal! W jaki sposob skopiowac zawartosc pamieci telefonu i przejrzec pliki systemowe (i czym jeśli nie wstyd zapytać :rolleyes: ) . Bo tam to musi byc, ew. dopisze sobie recznie numery.

Pozdrawiam!!!!
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 31 August 2013 - 20:01

Zainstaluj sobie z google play najnowszego clienta My Phone Explorer, na komputerze zainstaluj My Phone Explorera 1.85 i dzięki temu programowi możesz synchronizować całą zawartość telefonu poprzez kabel, wifi, bluetooth. Jak już zrobisz synchronizację i nie znajdziesz swoich kontaktów, to za pomocą wbudowanego w program manadżera plików zgraj sobie na komputer wszystkie pliki systemowe telefonu. Podejrzewam, że gdzieś w nich Twoje kontakty muszą być.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   tomek.sokol95

tomek.sokol95

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 26m

Posted 31 August 2013 - 21:15

Skorzystalem z topicu ponizej i probowalem laczyc z z my phone explorerem za pomoca kabla usb i wywala nonstop blad polaczenia. My client explorera mam, debugowanie usb wlaczone w ustawieniach w telefonie i piach. Kurcze, wiesz co to moze byc?
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 31 August 2013 - 21:46

Spróbuj wyłączyć i włączyć telefon, włączyć aplikację My Phone Explorer, podłączyć kabel usb i dać w programie My Phone Explorer wyszukiwanie automatyczne...
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 01 September 2013 - 13:43

W programie My Phone Explorer w ustawieniach zaznacz Telefon z Androidem.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic