←  W995

Sony.yt - International Sony Forum

»

Tuning - nowe pomysły, sugestie, porady i...

Adogard - zdjęcie Adogard 09 wrz 2011

Jak w temacie. Tutaj możemy podzielić się swoimi nowymi pomysłami oraz napisać jaki mamy problem z tuningiem. Temat powstał z myślą o nie zaśmiecaniu działu.

___________________________________________________________________________________________________


Zabieram ie włanie za modyfikowanie jezyka ;). Ktos jakies pomysly na fajne nazwy? tylko nie typu PUDŁO Z GRATAMI czy MOJE ZIOMKI
Użytkownik Adogard edytował ten post 09 wrzesień 2011 - 10:19
Odpowiedz

kotlecik_mielony - zdjęcie kotlecik_mielony 09 wrz 2011

Jeżeli chcesz to mam swój zmieniony język do W995 ;) jak chcesz to mogę ci go podesłać i sobie sprawdzisz ;)
Odpowiedz

Adogard - zdjęcie Adogard 09 wrz 2011

Podaj najpierw co zmieniłeś ::)
Odpowiedz

kotlecik_mielony - zdjęcie kotlecik_mielony 10 wrz 2011

Menadżer plików -> Mój komputer
wyślij -> ślij
wybierz - kitraj
etc.
Odpowiedz

Adogard - zdjęcie Adogard 10 wrz 2011

No własnie mi chodzi o to zeby niebyły takie fikusnie nazwy tylko normalne.

Ja mam:

wideo - filmy
aplikacje - programy
muzyka ( multimedia) - walkman


itp
Odpowiedz

kojack - zdjęcie kojack 12 wrz 2011

Ja bym chciał, żebyś nadal zrobił modpack a'la Android... czyli a'la Xperia X10 MP, lub samo mini
Odpowiedz

Adogard - zdjęcie Adogard 12 wrz 2011

Robiłem na CSE to się nie podobał... potrzebuje ikon
Odpowiedz

marmal215 - zdjęcie marmal215 13 wrz 2011

Nowe forum, nowi ludzie (może nie wszyscy nowi), nowe upodobania :)
Odpowiedz

kojack - zdjęcie kojack 13 wrz 2011

Adogard... Podesłałem Ci pliczki .ic ... więc mi nie mów nic o tym. Chodzi mi, żeby zrobić coś na wzór X10 Mini Pro wszedzie niebieskie tlo w ogole wiesz o co mi chodzi...
Odpowiedz

Adogard - zdjęcie Adogard 13 wrz 2011

Wiem, ale z kad mam wziasc wszystko ikonki zeby pasowały.... niech ktoś mi są filmik z "wędrówki" po andku. Wtedy będę wiedział co i jak :)
Odpowiedz

kotlecik_mielony - zdjęcie kotlecik_mielony 18 wrz 2011

Mogę podesłać paczkę ikon (jest też trochę niebieskich). Niebieskich sam używam w telefonie.
Odpowiedz

Adogard - zdjęcie Adogard 18 wrz 2011

pewnie :) cos sie pogrzebie w IC :)
Odpowiedz

kotlecik_mielony - zdjęcie kotlecik_mielony 18 wrz 2011

ikony znajdziesz w moim chomiku "papasmerf2009" w folderze "Telefony->SE W995->Ikony"
Odpowiedz

Adogard - zdjęcie Adogard 18 wrz 2011

Dzieki :) Zaraz bede dłubał w IC
Odpowiedz

latus - zdjęcie latus 02 sie 2012

Siema, mam problem a mianowicie sciagnąłem jakis tam modpack z naszego forum, podmieniłem wszystko, uruchamiam telefon a na ekranie głownym nie ma softkeyow, nazwy operatora, daty ani godziny, który plik za to odpowiada i możecie mi odrazu podesłac jakis działający, ale nie musicie :;]
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 02 sie 2012

Tamten plik jest działający, po prostu ma usunięte te elementy ;) 3maj oryginała: Załączony plik  layout_main.rar   4,37 KB   1 Ilość pobrań

Wgrywasz do tpa/system/layout Jeśli po tym nie pojawią sie softkeye to usuń też pliki Left, Right i Center_Softkey_hook.itm z tpa/preset/custom ^_^

Jurij: Post użytkownika lecho usunięty - brak związku z tematem.
Użytkownik Jurij edytował ten post 26 marzec 2013 - 21:59
Odpowiedz