←  W995

Sony.yt - International Sony Forum

»

Tuning - nowe pomysły, sugestie, porady i...

Adogard's Photo Adogard 09 Sep 2011

Jak w temacie. Tutaj możemy podzielić się swoimi nowymi pomysłami oraz napisać jaki mamy problem z tuningiem. Temat powstał z myślą o nie zaśmiecaniu działu.

___________________________________________________________________________________________________


Zabieram ie włanie za modyfikowanie jezyka ;). Ktos jakies pomysly na fajne nazwy? tylko nie typu PUDŁO Z GRATAMI czy MOJE ZIOMKI
Edited by Adogard, 09 September 2011 - 10:19.
Quote

kotlecik_mielony's Photo kotlecik_mielony 09 Sep 2011

Jeżeli chcesz to mam swój zmieniony język do W995 ;) jak chcesz to mogę ci go podesłać i sobie sprawdzisz ;)
Quote

Adogard's Photo Adogard 09 Sep 2011

Podaj najpierw co zmieniłeś ::)
Quote

kotlecik_mielony's Photo kotlecik_mielony 10 Sep 2011

Menadżer plików -> Mój komputer
wyślij -> ślij
wybierz - kitraj
etc.
Quote

Adogard's Photo Adogard 10 Sep 2011

No własnie mi chodzi o to zeby niebyły takie fikusnie nazwy tylko normalne.

Ja mam:

wideo - filmy
aplikacje - programy
muzyka ( multimedia) - walkman


itp
Quote

kojack's Photo kojack 12 Sep 2011

Ja bym chciał, żebyś nadal zrobił modpack a'la Android... czyli a'la Xperia X10 MP, lub samo mini
Quote

Adogard's Photo Adogard 12 Sep 2011

Robiłem na CSE to się nie podobał... potrzebuje ikon
Quote

marmal215's Photo marmal215 13 Sep 2011

Nowe forum, nowi ludzie (może nie wszyscy nowi), nowe upodobania :)
Quote

kojack's Photo kojack 13 Sep 2011

Adogard... Podesłałem Ci pliczki .ic ... więc mi nie mów nic o tym. Chodzi mi, żeby zrobić coś na wzór X10 Mini Pro wszedzie niebieskie tlo w ogole wiesz o co mi chodzi...
Quote

Adogard's Photo Adogard 13 Sep 2011

Wiem, ale z kad mam wziasc wszystko ikonki zeby pasowały.... niech ktoś mi są filmik z "wędrówki" po andku. Wtedy będę wiedział co i jak :)
Quote

kotlecik_mielony's Photo kotlecik_mielony 18 Sep 2011

Mogę podesłać paczkę ikon (jest też trochę niebieskich). Niebieskich sam używam w telefonie.
Quote

Adogard's Photo Adogard 18 Sep 2011

pewnie :) cos sie pogrzebie w IC :)
Quote

kotlecik_mielony's Photo kotlecik_mielony 18 Sep 2011

ikony znajdziesz w moim chomiku "papasmerf2009" w folderze "Telefony->SE W995->Ikony"
Quote

Adogard's Photo Adogard 18 Sep 2011

Dzieki :) Zaraz bede dłubał w IC
Quote

latus's Photo latus 02 Aug 2012

Siema, mam problem a mianowicie sciagnąłem jakis tam modpack z naszego forum, podmieniłem wszystko, uruchamiam telefon a na ekranie głownym nie ma softkeyow, nazwy operatora, daty ani godziny, który plik za to odpowiada i możecie mi odrazu podesłac jakis działający, ale nie musicie :;]
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 02 Aug 2012

Tamten plik jest działający, po prostu ma usunięte te elementy ;) 3maj oryginała: Attached File  layout_main.rar   4.37K   1 downloads

Wgrywasz do tpa/system/layout Jeśli po tym nie pojawią sie softkeye to usuń też pliki Left, Right i Center_Softkey_hook.itm z tpa/preset/custom ^_^

Jurij: Post użytkownika lecho usunięty - brak związku z tematem.
Edited by Jurij, 26 March 2013 - 21:59.
Quote