←  Plus

Sony.yt - International Sony Forum

»

Jak połączyć nielimitowane smsy do plusa i...

phillix - zdjęcie phillix 29 cze 2013

cześć,
dziś wyjeżdżam na obóz i potrzebowałbym szybkiej pomocy. mam plusa na kartę i aktywowaną usługę Nielimitowane SMSy do Plusa za 39gr/dzień i chciałbym sobie jeszcze aktywować wybrany numer do plusa albo mieć tanie rozmowy. znalazłem usługę 29groszy za całą rozmowę, ale gdy chcę ją aktywować, to przychodzi mi sms, że Nielimitowane SMSy są aktywne. Wychodzi na to, że mogę wybrać to albo to.
Poszukałem jeszcze informacji o wybranym numerze i znalazłem dwie oferty:

Please Login or Register to see this Hidden Content


5 osób za darmo i kosztuje 5zł/miesiąc.
oraz to:

Please Login or Register to see this Hidden Content


1 numer i za darmo dzwonienie i smsy za 10zł/miesiąc.
W sumie piszę i dzwonię do jednej osoby z plusa. Zależy mi i na smsach do plusa i na rozmowach i żeby też wyszło jak najtaniej :(
proszę o szybką pomoc.
Pozdro
Odpowiedz

giantx - zdjęcie giantx 29 cze 2013

Może zmień taryfę na Więcej do .....? Tam jest plan/taryfa Więcej w plusie.Za doładowanie raz na miesiąc 50 zł masz nielimitowane rozmowy i sms w plusie a do innych 29gr. Ogólnie zmiana taryfy to kod- *147*17#połączenie. koszt zmiany to 3zł.

Są jeszcze usługi dodatkowe w tych taryfach np jak byś brał więcej do wszystkich to zależności od doładowania masz różne stawki, a dzięki tym usługą dodatkowym masz bezpłatny nr w plusie za 10zł na 30 dni.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 29 cze 2013

ja ostatnio doładowałem już konto i na razie nie potrzebuję :( to może lepiej zrezygnować z nielimitowanych do plusa za 39gr/dzień i wziąć 1 numer i za darmo dzwonienie i smsy za 10zł/miesiąc?
Odpowiedz