←  Plus

Sony.yt - International Sony Forum

»

Koniec promocji "Rok waznosci konta w...

faflak's Photo faflak 27 Jun 2013

Dzis dostalem sms od operatora w ktorym zostalem poinformowany ze 02/07/13r promocja rok waznosci konta w taryfie plus na karte zostanie odwolana a po jej zamknieciu konto zachowa wydluzony okres waznosci
To tyle ...Pan dał Pan odebrał - nie ma nic za darmo :)
Quote

First's Photo First 27 Jun 2013

Ja też dostałem tego smsa,
jak dla mnie to oznacza, że za około rok przenosimy numer do play :) chyba, że się pojawi coś ciekawego na rynku :P
Quote

faflak's Photo faflak 27 Jun 2013

albo do orange ;)
Quote

giantx's Photo giantx 27 Jun 2013

To Wy ładujecie tela/karte raz na rok? WOOW :)
Quote

timmi's Photo timmi 27 Jun 2013

Czyli t-mobile nie jest aż tak chytre jak plus.
Quote

giantx's Photo giantx 27 Jun 2013

Czy Wy naprawdę myślicie że coś jest za darmo? Nawet w zęby dostanie nie jest za darmo bo Wam tel/zegarek skroją i będą koszta :)

Każda promocja jest tak skalkulowana że my maluczcy łapiemy się na nie choć nic nie utargujemy.
Quote

faflak's Photo faflak 27 Jun 2013

za darmo nie ale taniej na pewno :)
Quote

giantx's Photo giantx 27 Jun 2013

Taniej to jest iluzja w którą mamy wierzyć :) Co do rok ważności to nie wiem dla kogo taka promo. Chyba dla dzieci bo każdy dorosły ma jakiś dochód.
Quote

faflak's Photo faflak 27 Jun 2013

oOo czyli zyjemy na zielonej wyspie ? nie ma bezrobotnych... wszyscy placa abonament radiowo telewizyjny i doladowuja telefony co najmniej raz w miesiacu ? Hmm raczej nie ;) chocby dla dzieci rok waznosci konta to dobre rozwiazanie ;) - kyos im musi to konto zasilic, mi 30pln starcza na dwa miesiace i wcale sie nie ograniczam
Quote

neron's Photo neron 28 Jun 2013

Czyli z opcją ważności przez rok konta zostają: Play i żabojady a z racji, że Play ma korzystniejsze warunki kupę ludzi tam się przeniesie. Po ostatniej wpadce Plusa(nie pierwszej zresztą w ostatnim półroczu) z zasięgiem(bynajmniej w mojej okolicy) już około 200 ludzi złożyło wnioski o zerwaniu umowy z wcześniejszą konsultacją z UOK. Będzie Play miał znowu nowych abonentów :lol: jeszcze parę lat i te dwa molochy(Plus i żabojady) znikną z rynku :D :D
Quote

faflak's Photo faflak 28 Jun 2013

z zasiegiem w plusie zeczywiscie jest padaka :( ale puki co u mnie sami plusowcy ...
Quote

giantx's Photo giantx 28 Jun 2013

Wystarczy poszukać-

Please Login or Register to see this Hidden Content



Przy zmianie taryfy na Więcej do... możemy włączyć nową taryfę.
Quote