←  Headphones | Słuchawki

Sony.yt - International Sony Forum

»

Wideo recenzja - omówienie Sony MDR-1RBT

giantx's Photo giantx 02 Jun 2013

Tak jak w temacie się zastanawiam nad tymi opcjami. Macie, używacie któreś? A może z konkurencji? Czy droższe będą fajniej grały? Miałem słuchawki BT z półki około 300zł Sony i LG. Dzwięk średni i za bardzo delikatne.
Quote

giantx's Photo giantx 10 Jun 2013

Słuchawki dotarły. Nie robię video rozpakowania bo jest tego pełno na YT , a niczym mój zestaw się nie różni. Mogę potwierdzić że opakowanie, akcesoria i słuchawki dopracowane i piękne. Właśnie się nie mogę odkleić od nich Posted Image poznaje nowe brzmienie "starych" kawałków MP3 i Flaczków. Po testach zdam wideo relacje ( za 2,3 dni)
Edited by giantx, 19 June 2013 - 19:46.
Quote

giantx's Photo giantx 19 Jun 2013

Quote

jack79's Photo jack79 21 Jun 2013

Naprawdę szczegółowo opisałeś te słuchawki i gdyby nie to że mam MW1 i nie przepadam za słuchawkami nausznymi to myślę że po twojej recenzji zdecydowałbym się na nie, gdym miał zamiar kupować nowe słuchawki
Quote

giantx's Photo giantx 21 Jun 2013

Dzięki. Starałem się, ale jak widać wpadek językowych i przejęzyczeń się nie uniknie w materiale bez cięć.

Co do Samsunga to aplikacja nazywa się Player Pro z pakietem DSP i po sparowaniu Sony MDR pakiet się wyłączał ( nie wiem czemu). Może wina leży na andku ICS...? Jak już odtwarzałem muzykę to również ładnie brzmiała.
Obojętnie jaki sprzęt to te słuchawki mimo BT to również kabel i dają rade, ba (złe określenie) nie dają rade, a rewelacyjnie grają. Mimo 30stopni komfort termiczny po 2h zachowany. Ale biegać,rower itp to odradzam bo w uszach byśmy się utopili :)
Dwa minusy(na wyrost) - Cisza- Ostatnio się przebudziłem po skończonej płycie, zerwałem się bo cisza przeraża :)
Noszenie- Jak widać mam krótką i grubą szyje, więc nie noszę je na niej bo bym miał nauszniki na polikach :) ale dla ludzi z dłuższą szyją nie powinno być problemu.
Quote