←  C510

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Jak stworzyć swój modpack?

Locked

Piotr1234's Photo Piotr1234 01 Jun 2013

siemka chciałbym stuningowac swój telefon i po zmieniac co nie co.. w internecie sa same buble nic ciekawego chciałbym sie dowiedziec jak to sie robi i jakie programy sa potrzebne itd?
Edited by Piotr1234, 01 June 2013 - 11:51.
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 01 Jun 2013

Generalnie to do stworzenia modpacka wystarczy WinRar. Robisz foldery tak jak w customie, wrzucasz do nich modyfikacje i pakujesz w .zip. Modpack gotowy :)
Quote

Piotr1234's Photo Piotr1234 01 Jun 2013

ale czy nie bedzie psuł telefonu? jak dam menu z w995 stery kamery z w715 itd
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 01 Jun 2013

Modyfikacje graficzne pasują z reguły na całą platformę, czyli plik .ic, menu, czy jakiś layout będzie pasował z każdego telefonu z db3210. Akustyka wygląda podobnie, natomiast sterownik ekranu i aparatu musi być pod konkretny model :)
Quote

Piotr1234's Photo Piotr1234 01 Jun 2013

a doradziłbys cos pod model c510?
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 01 Jun 2013

To zależy co się komu podoba - szukaj u nas w tematach z modyfikacjami, w galeriach na se-nse, na topse.ru. W moim C510 miałem odpicowany każdy detal, po prostu trzeba szukać i w razie potrzeby zrobić coś samemu. Nie można liczyć tylko na gotowce. Z jednej własnej ikonki cieszysz się bardziej, niż z całego modpacka pobranego z internetu :)
Quote

Piotr1234's Photo Piotr1234 01 Jun 2013

a mogłbyś mi wysłac ten modpack co ty miałes/masz? ja bym własnie tak chciał coś swojego mieć najchetniej to bym chciał sam je projektowac i robic ale nie umiem:( moze jego bym po poprzerabiał czcionka, stery kamery, akustyki softkey itd
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 01 Jun 2013

Przykro mi, ale mojego "modpacka" nie udostępniam. Proponuję Ci zacząć od drobnostek typu czcionka, softkeye i stopniowo przechodzić do grubszych rzeczy jak layout czy plik .ic z grafiką. Takim sposobem będziesz go sobie powoli dopracowywał, aż w końcu uznasz, że "tak może być" :) Każdy kiedyś zaczynał, pobieraj modpacki i analizuj co w nich jest zmienione, poczytaj jakieś poradniki. W końcu sam będziesz mógł coś stworzyć ;)
Quote

Piotr1234's Photo Piotr1234 02 Jun 2013

Ok:)
Quote

not found's Photo not found 01 Oct 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked