←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Hazel i menu z Yari, brak ikony

Zablokowany

xXxMederixXx - zdjęcie xXxMederixXx 30 maj 2013

Witam po raz kolejny.
Tym razem mam problem z flash menu.
Pobralem sobie menu Yari podane na koncu pierwszego posta w tym temacie.
klik
Dokladnie jest to ten plik: UnlimitedDesktop.swf
Moj problem problem polega na tym, ze w miejscu gdzie powinna byc ikonka :w: jest tylko czarne pole o_O

Tak to powinno wygladac:
walkmanf.png


Mam wgrane menu.ml ktore podmienia mi kalendarz na :w:


Jezeli wgram menu, ze zamiast :w: sa gry to wyglada tak jak ponizej, czyli normalnie, ale zalezy mi, zeby bylo tak jak dalem wyzej.

yari92nd.jpg
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 30 maj 2013

Miałem problem z tym też kiedyś sciągnij fs od yari i wypakuj http://sony.yt/topic...-platformie-a2/ wg tego poradnika i potem już chyba wiesz jak wyjąć unlimiteddesktop.swf i to podmienisz z tym co masz obecnie wgrane.Wypakowanie tego to przyszcz w porównaniu wypakowaniu romu choćby dla xperii.
Odpowiedz

xXxMederixXx - zdjęcie xXxMederixXx 30 maj 2013

Kurde, wczoraj instalowalem najnowszy soft wiec teraz nie chce zmieniac :-( Nie da sie po prostu dograc do tego swf ikonki :w: ?
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 30 maj 2013

Źle mnie chyba zrozumiałeś ty nie masz wgrywać softa tylko z tego fs co ci podalem wyjąć jeden plik i wgrać do twojego obecnego softa.
Można dograć ikonkę ale roboty przy tym jest trochęi nie ma sensu jak jest gotowe.

Załączony plik  UnlimitedDesktop.swf   142,62 KB   4 Ilość pobrań Trzymaj :)
Użytkownik timmi edytował ten post 30 maj 2013 - 21:03
Odpowiedz

xXxMederixXx - zdjęcie xXxMederixXx 30 maj 2013

Oooo, dzieki Ci Mistrzu :-)
Oczywiscie leci plus bo bardzo ladnie ogarnales sprawe.
A ja daje od siebie ten plik *.swf tylko bez wibracji jakby ktos chcial bo przerobilem dla siebie :-)
Pozdrawiam.

Załączony plik  UnlimitedDesktop.swf   142,62 KB   7 Ilość pobrań
Użytkownik xXxMederixXx edytował ten post 30 maj 2013 - 21:38
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 30 maj 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Odpowiedz
Zablokowany