Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Od jakiego rocznika do jakiego rocznika? [CID]


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   grzesiek930307

grzesiek930307

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 2d 5h 1m

Posted 04 April 2013 - 20:12

Witam :)
Chcę nabyć do swojej kolekcji po raz enty W200i lecz chcę się upewnić wśród specjalistów co do pewnej rzeczy a mianowicie CIDu. Mój pierwszy model miał CID53 i brand plusa no i udało mi się patchować a już reszta było Orangowskie i posiadało CID52 no było patchowalne. A teraz do rzeczy w których latach wychodziły modele z najniższym CIDem a które te z najwyższym? Proszę o informację

not found: Poprawiłem tytuł.

Edited by not found, 06 April 2013 - 10:53.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 04 April 2013 - 22:45

Takie informacje nic Ci nie dadzą, bo flash CID w W200 można zmienić, chociażby przez unlock setoolem :) Jedyna opcja to zrobić identyfikację przed zakupem i sprawdzić.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   grzesiek930307

grzesiek930307

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 2d 5h 1m

Posted 05 April 2013 - 06:32

Szczerze mówiąc nie zależy mi na samym tuningu tego modelu lecz po to by go mieć. Zawsze mnie ciekawiło właśnie w których latach wychodziły te nieszczęsne 52 i 53 a czytam mnóstwo postów na forach,że nie liczne egzemplarze dają się łatwo patchować. A co do tej identyfikacji jak powiadasz to masz zwrócić uwagę na numery pod baterią rocznika przykładowo 07W15 tak?
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 April 2013 - 18:07

Nie. Przecież tłumaczę Ci, że bez wykonania identyfikacji programem np. Setool2 lite v.1.11 nie dowiesz się, jaki telefon ma cid. I tyle w temacie.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   grzesiek930307

grzesiek930307

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 2d 5h 1m

Posted 05 April 2013 - 20:21

Dobra tylko się nie gorączkuj. Wiem,że tylko programem się dowiem prawdy. Mi raczej chodziło o czysto teoretycznie jak fabryka montowała i wstawiała. Bo to,że ktoś mógł aktualizować i podnieść CID to ja wiem. źle sformułowałem zdanie.

Jurij: Ort.
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 05 April 2013 - 21:45

Ja się nie gorączkuję, tylko Ci tłumaczę jak jest. Z pewnością pierwsze sztuki z okresu kiedy W200 został zapowiedziany (I 2007) miały niższy flash cid niż te z ostatnich partii (na pewno w sierpniu / wrześniu 2008 roku W200 był jeszcze sprzedawany a jak długo to nie pamiętam bo nigdy ten model nie był obiektem moich westchnień. Dokładne dane firma Sony Ericsson zabrała ze sobą do grobu. Z resztą jak już mówiłem są to dane bezużyteczne, bo za pomocą boxa można sprawić, żeby pierwszy W200 ze stycznia 2007 miał flash CID 53 i wtedy znajomość daty produkcji Ci w niczym nie pomoże.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   grzesiek930307

grzesiek930307

    Thirst for Knowledge Member of Sony.yt Community

  • User
  • 69 posts
    • Time Online: 2d 5h 1m

Posted 06 April 2013 - 10:27

I oto mi właśnie chodziło. Dzięki za cenne informacje. Możecie zamknąć temat
  • 0

#8 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 06 April 2013 - 10:52

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
WALKMAN?

Posted Image


0 user(s) are reading this topic