←  W830 | W850

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Elfy odmawiają posłuszeństwa

Locked

slivka91's Photo slivka91 12 Mar 2013

Witam :)
Przeglądając zasoby kompa trafiłem na elfy :) Pomyślałem zaaplikuję parę do Cyndi.
Elfpack, lib, dyncosta wgrałem należycie co trzeba było w odpowiednie miejsca wgrałem pragne odpalic jednego i co widze - reset. Ktoś może coś zaradzić?? Instalowałem i Tartesa packa i jakiegos innego :P Reszta zgodna też w zasadzie. Kiedyś już na poprzedniej Cyndi i W610 miałem podobnie z tym, że proste elfy latały jak SS itp. Co do samych elfów jakie chciałem posiadać to na dziś Clear Bass i IMW. No ale reset uniemożliwia korzystanie. Takie pytanie mam jeszcze do dyncosta czy go trzeba przerzucac przez tpa bla bla bla czy MyPhoneExplorer starczy??
Quote

not found's Photo not found 15 Mar 2013

Cześć. Skorzystaj z poradnika jak instalować elfy :) Dyn_const i inne nie ważne czym wrzucasz, oby do dobrych ścieżek.
Quote

slivka91's Photo slivka91 16 Mar 2013

Poradniki nie pomagają za bardzo... Wiesz kilka banalnie prostych załapie ale bookmanager, i bardziej zaawansowane elfy to już klękajcie narody... Ręce mi opadają :/

Teraz mam probem z Tartesem. Wszystko jak należy wgrane a komunikat wyskakuje "Elfpack is turned off..." No elfów nie uruchomię za chiny. Do Tartesa wiem, że nie wgrywa się liba tylko w formacie bin dodaje się go. Ale nic nie zmienia się a i próbowałem wgrać liba setoolem i to samo
Edited by slivka91, 16 March 2013 - 15:08.
Quote

not found's Photo not found 16 Mar 2013

Ja nigdy nie przepadałem za Tartesem. Sprawdź Bookmanagera którego ja używam, jeśli zatrybi to wiemy, że problem leży po stronie elfów :)
Attached File  BookManager EN-PL6.rar   23.32K   2 downloads
Quote

slivka91's Photo slivka91 17 Mar 2013

A jaki elfpack ogólnie polecałbyś dla W850?? Po tartesie chociaż widzę, że elfpack zainstalowany :P
Quote

not found's Photo not found 17 Mar 2013

Ja zawsze korzystałem z elfpacka den_po i wszystko śmigało. I jak ten elf?
Jak masz zainstalowany to po prostu wykrywa ci rozszerzenie .elf i możesz taki plik uruchomić.
Quote

slivka91's Photo slivka91 17 Mar 2013

Wszystko wykrywa za każdym razem. Uruchomiony ale dalej jak go z menu podrecznego uruchomie to reset. Heap monitor, day of week działają a reszta choćby IMW itp. klęska. Masz może możliwość zapodania twojego elfpacka?? Bo tego to chyba nie miałem. Tartes wyłączony, kolejny nieznanego pochodzenia nie pozwala uruchomic komy a jeszcze dwa kolejne Husseiny resety w większości przypadków.

Zrobione już ale edytory bcfg skin editor nie dzialaja poprawnie... Po włączeniu nic się nie dzieje w edytorach a skin wyskakuje ze musze skd uruchomic ale no nie da rady...


Temat okiełznany - ponownie zainstalowałem Tartesa i problem zniknął działa jak należy z drobnymi mankamentami ale jest dobrze

Temat do zamknięcia
Edited by slivka91, 11 April 2013 - 08:35.
Quote
Locked