←  Xperia mini pro

Sony.yt - International Sony Forum

»

Modyfikacje

timmi's Photo timmi 09 Mar 2013

Witam chcialem pozmieniać pare rzeczy w telefonie : ogólnie mowiąc chciałbym graficznie zmienić,powywalać zbędne apki,wgrać te z nowszych xperii.Póki co nie mam cwm ale ręcznie można zmieniać.Dawajcie pomysły co jeszcze mogę.
Quote

phillix's Photo phillix 09 Mar 2013

1. Usuń branding
2. Zrootuj
3. Powywalaj aplikacje w /system/app, które są Ci niepotrzebne, np mapy, skórki klawiatury, odtwarzacz i galeria ( jeżeli używasz zamienników z marketu )
Quote

timmi's Photo timmi 09 Mar 2013

1 i 2 zrobiłem.
3.Narazie fejsa usunąłem a mogę podmienić np. launcher zeby mieć na dole skróty np.z xperii go ,żeby pasowało pod roździelczość.Chciałem dodać animacje cosmicflow do systemu zamiast mapy.Motyw z ics zamiast tych co teraz.Mógłby ktoś oblatany mi poszukać ? z góry dzięki,żeby nie było że nie chce mi się szukać po prostu nie wiem z jakiego źródła najlpepiej brać je.
Quote

phillix's Photo phillix 09 Mar 2013

Szukasz na ICS czy GB?
Quote

timmi's Photo timmi 09 Mar 2013

GB.Generalnie chcę upodobnić go do Nowszych xperii.
Idzie jakoś podgłośnić tą xperie bo jak dla mnie cicha troche ?
Edited by timmi, 09 March 2013 - 22:35.
Quote

phillix's Photo phillix 09 Mar 2013

Poszukaj dsp manager w google. W markecie go nie ma
Quote

timmi's Photo timmi 10 Mar 2013

Nie czuje różnic a zrobiłem na full wszystko.Wracając do wifi to jestem blisko routera a zasięg skacze.Co mogę jeszcze w build.prop z wifi związane zrobiłem htenable i te z zasięgiem 2,4 i 5.Ma ktoś lepsza aplikację na glosność.Chce żeby była taka jak na ics przynajmniej.

Gdzieś czytałem,że można z gb wyjąć sterowniki graficzne i wrzucić do ics to podobno gry bd dzialac jak na gb.
Jak nazywa się apka albo co to tam jest co odpowiada za diodę powiadomień,bo można by do ics wrzucić.
Quote

neron's Photo neron 10 Mar 2013

DSP nic nie zrobisz. Zainstaluj Power Amp(jeżeli chcesz mieć głośniej na walkmanie) masz tam eqalizer. Ja wszystko powyciągałem do góry łącznie z basem do tego dobre słuchawki i będziesz zadowolony. Poszukaj na XDA tam jest kupę modyfikowanych roomów. Ja mam Ultimate HD na ICS-ie i jestem zadowolony. Dodane kupę rzeczy,śmieci wywalone no i bateria trzyma dłużej. Dodatkowo zainstalowałem masę Apk a potem wszystko przeniosłem na SD(Titanium Backup) i pamięci zostało ponad 260MB. Podkręcony procek i śmiga aż miło :)
Quote

timmi's Photo timmi 10 Mar 2013

Nw czemu ale przez ota nie moge update-a zrobić niby ściąga a przy instalowaniu ma problem na końcu
Quote

phillix's Photo phillix 10 Mar 2013

Mi DSP dodaje bardzo duuuużo. Pod korektorem daj The Strongest. Na stocku DSP jest zbugowany i najwięcej mocy da na ustawieniu "Płaskie" albo jak jest odznaczony EQ.
Quote

timmi's Photo timmi 10 Mar 2013

Czemu nie mogę przez ota zaaktualizować na końcu komunikat,że nie można i spróbuj ponownie ?
Quote

jack79's Photo jack79 11 Mar 2013

Nie czuje różnic a zrobiłem na full wszystko.Wracając do wifi to jestem blisko routera a zasięg skacze.Co mogę jeszcze w build.prop z wifi związane zrobiłem htenable i te z zasięgiem 2,4 i 5.Ma ktoś lepsza aplikację na glosność.Chce żeby była taka jak na ics przynajmniej.

Gdzieś czytałem,że można z gb wyjąć sterowniki graficzne i wrzucić do ics to podobno gry bd dzialac jak na gb.
Jak nazywa się apka albo co to tam jest co odpowiada za diodę powiadomień,bo można by do ics wrzucić.


Z GB nie, ale z JB już tak ale ja tego nie testowałem więc nie wypowiem się na temat wydjaności w grach, a za diodę odpowiada prawdpodobnie plik android policy. Jednak nie próbuj nic wrzucać z GB na ICS, bo bardzo możliwe że skończy się to bootloopem w najgorszym wypadku

Czemu nie mogę przez ota zaaktualizować na końcu komunikat,że nie można i spróbuj ponownie ?


A masz wgrane już jakieś modyfikacje ? Bo jeśli tak to musiałbyś przywrócić wszystko tak jak jest na stocku, bo inaczej nie ruszy
Quote

timmi's Photo timmi 11 Mar 2013

Wczoraj wgrałem 42 i potem do 62 ale do ics juz nie mogłem nawet pcc czy sus wykrywał ,ze 62 to najnowsza wersja.
Przed chwilą wróciłem do 42
Quote

neron's Photo neron 13 Mar 2013

Wczoraj wgrałem 42 i potem do 62 ale do ics juz nie mogłem nawet pcc czy sus wykrywał ,ze 62 to najnowsza wersja.
Przed chwilą wróciłem do 42

Coś kręcisz. U mnie zawsze Companian wywala,że jest nowa aktualizacja do 0.587. Chyba,że masz telefon u żabojadów oni zawsze z aktualizacjami mają problemy. A co do OTA to faktycznie u mnie się pobierało,instalowało a potem komunikat,że nie można aktualizować.
Quote

timmi's Photo timmi 19 Mar 2013

Nadal nie mam sposobu na zrobienie, żeby grał na słuchawkach i glosniku głośniej.DSP nie pomaga.Co mogę jeeszcze zrobić ?
Quote

timmi's Photo timmi 21 Mar 2013

Jest możliwość zainstalowania beats audio ?
Quote

phillix's Photo phillix 21 Mar 2013

Tak, ale jest różnica tylko w porządnych słuchawkach. Ja nie usłyszałem nic nowego albo mi się wydawało. W markecie masz beatsy uniwersalne. Root chyba wymagany.
Quote

jack79's Photo jack79 21 Mar 2013

Ja też nie odczułem żadnej zmiany po zainstalowaniu tego beats audio
Quote

timmi's Photo timmi 23 Mar 2013

Znalazłem rom ultimate hd

Please Login or Register to see this Hidden Content

mógłby ktoś wytłumaczyć co zrobić ?
Jak coś to mam root +cwm,zablokowany bootloader.
Quote

phillix's Photo phillix 23 Mar 2013

Wgraj jakiś kernel dla ics 587 ( może być stockowy ), zrootuj, wgraj cwm i rom zainstaluj.
Quote