←  Yari

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Clearbass w Yari

Locked

osa355's Photo osa355 07 Mar 2013

witam!!!

Mam problem otóż wgrałem sobie elfa na clearbass w Yari i jak klikam na elfa to telefon go uruchamia niby ale jak wchodzę w walkmana to nie ma opcji sterowania ręcznego tak jak było w Zylo to wracam znowu w menadżer plików i go klikam znowu i wyskakuje mi komunikat: ClearBass is already working!

i tu mój problem, co robię źle że nie chce mi zadziałać ClearBass??
Quote

not found's Photo not found 07 Mar 2013

Używasz najnowszego elfa? W walkmanie jest ClearBass tyle, że nie możesz ustawić dźwięku manualnie? Nie masz w ogóle softkeya więcej czy tam manual, czy nie załącza Ci manuala?
Quote

osa355's Photo osa355 08 Mar 2013

Po prostu patcha nie wgrałem na obsługę Clearbass i przez to elf nie mógł mi pokazać manualnego korektora ale już wszystko działa. Może napisać poradnik jak wgrać Clearbass z manualnym korektorem dla innych potrzebujących. jak myślicie?? i drugie pytanie jaka najlepsza akustyka jest do yari z najlepszym bassem na słuchawki i głośnik??
Quote

slivka91's Photo slivka91 08 Mar 2013

Taki poradnik przydałby się niektórym z pewnością ;) Bo nie każdy potrafi poradzić sobie z elfami :)
Quote

osa355's Photo osa355 08 Mar 2013

Dobrze to już piszę poradnik z zdjęciami;)
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 08 Mar 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked