←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Godny następca Neo V

zenek brudny's Photo zenek brudny 24 Feb 2013

Witam, chciałbym się poradzić Was jaką słuchaweczkę na Androidzie sprawić sobie, gdyż moja Neo V po pół roku używania znudziła mi się już ;)

Wymagania to przede wszystkim dobry aparat, dobra jakość dzwięku zarówno na głosniku i słuchawkach no i ekran nie większy niż 4 cale, no ewentualnie może być trochę większy.

Zastanawiałem się nad Xperią P, może macie jakichś swoich faworytów? Cenowo maksymalnie do 800-850 zł.
Quote

jack79's Photo jack79 25 Feb 2013

Witam, chciałbym się poradzić Was jaką słuchaweczkę na Androidzie sprawić sobie, gdyż moja Neo V po pół roku używania znudziła mi się już ;)

Wymagania to przede wszystkim dobry aparat, dobra jakość dzwięku zarówno na głosniku i słuchawkach no i ekran nie większy niż 4 cale, no ewentualnie może być trochę większy.

Zastanawiałem się nad Xperią P, może macie jakichś swoich faworytów? Cenowo maksymalnie do 800-850 zł.


Moim zdaniem jeśli nie przeszkadza ci tylko 16 GB wbudowanej pamięci (bez slotu kart pamięci) to według mnie Xperia P będzie godnym następcą Neo V, ewentualnie możesz też rozważyć zakup Xperi Soli którą użytkownicy sobie chwalą
Quote

Adogard's Photo Adogard 01 May 2013

Witam. Mam ten sam problem co kolega. Moja neo V'ka juz mi sie przejadła. Jest za wolna i ma za maly LCD. Myśle ze za 400zl spokojne ja pogonie, doloze 3 stowki i mysle co tu za 700zl kupic. Ma ktos cos do polecenia? Liczy sie mhz i ram.
Quote

timmi's Photo timmi 01 May 2013

Jeśli nie z sony bo raczej nikt do se nie chce wracać to może samsung galaxy s2/s2+ nie jest najgorszy a wsparcie wg mnie ma lepsze niż sony starzy flagowiec z 2011r który zaczynał kariere na andku 2.3 a teraz jest na 4.1 .Procek ma dobry dwurdzeniowy 1,2ghz.A jak być przy japońcach to może xperia s wyrwiesz za tyle nawet nówkę ale znając życie z orange,xperia p też fajna tylko ostatnio krążyły plotki o ginącym zasięgu,J ci nie polecę bo to tak jak przesiadka z mazdy do fiata.
Edited by timmi, 01 May 2013 - 23:09.
Quote

hunter3000's Photo hunter3000 01 May 2013

Za cenę 700-850zł to tylko dwa modele: Xperia Sola lub Xperia P , dołożyłbyś nieco więcej i możesz się pokusić o Xperia S albo T
Quote