←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Zmiana koloru zegara w Hazel

magk80 - zdjęcie magk80 27 sty 2013

Witam. Jeśli nie tu powinienem napisać to przepraszam. Mam w końcu zegar duży i jest ok. Jednak kolor wypełniane jest " szary" szukałem i nie znalazłem sposobu jak zrobić aby był biały. Może mi ktoś pomóc?

bartolinio3: Podzieliłem temat :)
Odpowiedz

bartolinio3 - zdjęcie bartolinio3 27 sty 2013

Kolor zegara zależy od wybranego motywu. Otwórz swój motyw w Themes Creatorze i sobie zmień :)
Odpowiedz

magk80 - zdjęcie magk80 27 sty 2013

Zmiana koloru przez motyw tyczy się tylko małego zegarka. W programie do tworzenia motywów nie znalazłem opcji do dużego zegara.
Odpowiedz

dumen - zdjęcie dumen 10 lut 2013

Witam, wgrałem duży zegar do mojego hazela ale jest on szary,przeźroczysty i słabo widoczny czy jest jakaś możliwość zmiany koloru na tradycyjny biały?

not found: Post połączyłem z tym tematem.
Użytkownik not found edytował ten post 10 luty 2013 - 14:09
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 10 lut 2013

Możesz sobie wgrać tapetę flash z zegarem, są w różnych kolorach.
Odpowiedz

dumen - zdjęcie dumen 10 lut 2013

a posiada ktoś dostęp do takich tapet? bo ściągnąłem i nie mam zegarka w flashu tylko ten co ustawiłem wczesniej, musze go usunąc żeby mieć zegar z motywu flash?
Użytkownik dumen edytował ten post 10 luty 2013 - 14:37
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 10 lut 2013

Ten standardowy będzie cały czas, chyba, że usuniesz go z layoutu. Tapetki masz w downloadzie :)
Odpowiedz

magk80 - zdjęcie magk80 13 lut 2013

Ja rozwiązałem problem inaczej. Pozbyłem się dużego zegara i powiększyłem mniejszy. Niestety ma to wadę. Czcionka zegara jest połączona z datą więc data robi się większa. Mnie to nie przeszkadza wiec zostawiłem datę.
Odpowiedz