←  Xperia SP

Sony.yt - International Sony Forum

»

Sony HuaShan ? ciekawy średniak od Japończ...

Goomowiec's Photo Goomowiec 29 Jan 2013

Do sieci wyciekły informacje i zdjęcia dotyczące nadchodzącego smartfona Sony ze średniej półki. Dzięki swojemu designowi i wnętrznościom, urządzenie prezentuje się bardzo interesująco. Czego możemy się spodziewać?


Xperia C5303 HuaShan pod względem designu prezentuje się podobnie do nowych high-endów od Sony, Xperii Z oraz ZL. Być może smartfon będzie także wodoszczelny ? obudowa wygląda na dosyć zwartą. Równie ciekawie prezentują się wnętrzności. Jeżeli wierzyć benchmarkom, HuaShan zostanie wyposażony w wyświetlacz 720p, oraz dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM 8960T.


Jest to ulepszona wersja procesora znanego chociażby z Xperii V ? w tej wersji z lepszym układem graficznym, Adreno 320. Niestety, według źródeł jest to chipset przeznaczony na rynek Chiński, nie możemy więc być pewni premiery urządzenia na innych kontynentach niż Azja. Póki co pozostaje czekać na targi MWC, które ? przypominamy ? już za niecały miesiąc.

Posted Image

Posted Image


źródło -

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

phillix's Photo phillix 29 Jan 2013

Fajna ikona baterii ;) miałem ją na ics ;)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 29 Jan 2013

a jak dla mnie to kolejny kwadraciak... z tym że taki który raczej nie pojawi sie w polsce. jeśli tak to o jednego brzydala mniej :D
Quote

marmal215's Photo marmal215 29 Jan 2013

Teraz produkcja smartfonów chyba polega na tym, że "specjaliści" projektują podzespoły, przychodzi czas ukazania dzieła światu i nagle ktoś w firmie się zorientuje, że nie ma w co tych części wsadzić, więc "projektują" jakiś kwadrat, ekran, otwór na głośnik i aparat i mamy nowy telefonik. Tak to sobie wyobrażam :D
Jak dla mnie to taki mid-end. Aczkolwiek jakby trafił na europejski rynek zapewne znalazłby odbiorców.
Quote