←  C902

Sony.yt - International Sony Forum

»

Wymiana LCD C902- telefon wibruje i sie re...

karl44's Photo karl44 15 Jan 2013

Mam dwa c902 ze zbitymi LCD, wyswietlał sie pulpit normalnie ale LCD byl zbity. WIec zamowilem dwa LCD, zamontowalem i po nacisnieciu przycisku wlaczania telefon zaswieci sie klawiatura zawibruje wibracja i po 2 sekundach sie resetuje.
Wyswietlacz wymienialem juz nie raz w tym modelu, raz mialem taka sytuacje jak ta powyzej ale to byl telefon kolegi i zamawialem dwa razy wyswietlacz na allego kazdy u innego sprzedawcy i tak samo sie dzialo w koncu telefon poszedl na czesci i po wlozeniu oryginalnego wyswietlacza odpalił normalnie, ale wymienione zostaly tez inne czesci wiec nie wiem czego to jest wina.

Taśma jest dobra, nie jest naderwana.
Quote

faflak's Photo faflak 15 Jan 2013

uszkodzenie tasmy nie musi byc widoczne ...a co do lcd to podrobki tak czesto maja pozostaje reklamacja :( lepiej kupic uzywany oryginalny niz zamiennik HQ
Quote

bartq92's Photo bartq92 15 Jan 2013

Pokaż te wyświetlacze, na oryginalnym LCD wyświetla tak jak przed wymianą czy są problemy?
Quote

karl44's Photo karl44 15 Jan 2013

link do aukcji

Please Login or Register to see this Hidden Content


wczesniej kupowalem juz wyswietlacze od tego goscia i nie bylo problemu
Quote

not found's Photo not found 15 Jan 2013

NOWY, WYSOKIEJ JAKOŚCI, WYŚWIETLACZ EKRAN (...)

POLECANY PRZEZ PROFESJONALNE SERWISY GSM.



Wszystko wyjaśnia ;) Ja na twoim miejscu szukałbym uszkodzonego ze sprawnym wyświetlaczem, popieram faflaka - lepiej używany ale oby oryginalny.
Quote

karl44's Photo karl44 16 Jan 2013

zakupilem dwa wyswietlacze oryginalne mam nadzijee ze bedzie działać tak jak powinno, te wysylam na reklamacje, moze oddadzą chociaż częsć pieniędzy.
Quote

fifak7's Photo fifak7 18 Jan 2013

Opcja jest następująca. Wyciągnij sobie sterownik wyświetlacza z softu R3CA033 i wgraj do swojego. To jest rozwiązanie problemu nieoryginalnych wyświetlaczy. Jeśli nie działa, to znaczy, że wyświetlacz to złom.
Pozdrawiam :)
Quote