←  Xperia neo V

Sony.yt - International Sony Forum

»

Skin carbon - czy dobry?

phillix's Photo phillix 12 Jan 2013

Hejoo,
Po obejrzeniu Satio Bartka z Carbonem, chciałbym zrobić coś takiego na tył mojej neo.
Znalazłem na allegro gotowca:

Please Login or Register to see this Hidden Content



Czy warto kupić i czy ta folia carbon jest taka jak tutaj: klik?

z góry dziękuję ;)
Quote

SaimON's Photo SaimON 12 Jan 2013

Myślę, że warto ;) Sam robię teraz Carbon na Xperii i wygląda super ;) Carbon, to carbon, będzie taki sam jak u Bartka :)
Quote

bartq92's Photo bartq92 12 Jan 2013

Wszystko zależy od jakości folii. Najlepszy efekt jest gdy folia jest tłoczona.
Quote

SaimON's Photo SaimON 12 Jan 2013

Tylko, że ty Bartku masz lepiej bo masz tę... yyy... "opalarkę" XD a ja... nie powiem czym ja to ogrzewam :D Pamiętaj o tym phillix :)
Quote

phillix's Photo phillix 12 Jan 2013

To jest zwykła naklejka czy coś innego?
Przy nakładaniu telefon idealnie wyczyścić i robić to w zaparowanej łazience? Posuszyć suszarką lub coś innego zrobić? ;)
Quote

SaimON's Photo SaimON 12 Jan 2013

Wiem, że Carbon nie jest "zwykłą naklejką", trzyma bardzo mocno itp. Wyczyść dokładnie powierzchnię, wysusz ja. Ja nakładałem w pokoju. Carbon potrzebuje trochę temperatury żeby przyłapać (szczególnie końce), najlepiej suszarką jeśli nic innego nie masz ;)
Quote

bartq92's Photo bartq92 12 Jan 2013

Oczyściłem, odtłuściłem obudowę, nakleiłem kawałek folii. Później delikatnie podgrzewając stacją hotair przyklejałem od środka do zewnętrznych krawędzi, później przycinałem dokładnie do obudowy nożykiem i podgrzałem krawędzie :) Jeśli powstanie jakiś bąbel powietrza, przekuj go delikatnie i podgrzej :)
Quote

phillix's Photo phillix 12 Jan 2013

...nakleiłem kawałek folii. Później delikatnie podgrzewając stacją hotair przyklejałem od środka do zewnętrznych krawędzi,


Podczas naklejania cały czas podgrzewać, tak?
A klej nie wyschnie jak będę już podgrzewał w trakcie roboty?
Edited by phillix, 12 January 2013 - 15:59.
Quote

SaimON's Photo SaimON 12 Jan 2013

Najpierw naklejamy później ogrzewamy ;) JA tak bynajmniej robiłem. :)
Quote

sonyman's Photo sonyman 16 Jan 2013

dacie link do allegro z taka folia? nie chce carbonu a nie wiem jak wgl to szukac na allegro.
Quote