←  IT Zone

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] GTA IV: EFLC - Fatal Error: R...

Locked

SaimON's Photo SaimON 06 Jan 2013

Witam, tak sobie teraz włączyłem GTA IV EFLC (od razu odpowiadam, że oryginał) i wyskoczyło mi to co na obrazku poniżej :/ Wcześniej Windows Live pobierał mi jakąś aktualizację do tej gry jeszcze. Odpalam grę, wybieram jeden z dodatków, pokazują się screeny i wywala mi ten błąd. Szukałem po forach i nic. Dodam, że przed formatem starego Windowsa działało super (też 7, ten sam) Stery aktualne, Windows świeżo po instalacji.

Sprzęt:

Athlon 7750 2,7GHz
GeForce 9800GT 1GB
4GB Kingston
Win 7 HP 32bit

Obrazek z błędem, anybody help?

Posted Image
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 06 Jan 2013

spróbuj spatchować do najnowszej wersji i uruchomićw trybie zgodności z xp sp3. ewentualnie (jeśli możesz) to odinstaluj dlc "episodes from liberty city" bo to do nich odnosi sie błąd
Quote

phillix's Photo phillix 06 Jan 2013

Próbowałeś włączyć ze zgodnością z WinXP SP3?
Quote

SaimON's Photo SaimON 06 Jan 2013

Odinstaluj :D Ja właśnie mam samo EFLC i chcę w nie zagrać :D Zaraz zobaczę...

Ahahahhahah teraz wywala błąd SecuLauncher, magia Winshitu <3 :D
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 06 Jan 2013

myślałem że masz podstawkę + to dlc :D ale uruchomienie w trybie zgodności nie zaszkodzi...
Quote

SaimON's Photo SaimON 06 Jan 2013

Uruchomiłem w trybie zgodności i działa!!! Ale teraz nie mogę ustawić żadnej rozdzielczości bo mi cały czas 640 x 700 wyskakuje XD Ciąg dalszy Winshitu, poza tym gra tnie jak szalona a wcześniej tak nie było :/
Quote

phillix's Photo phillix 06 Jan 2013

Nie możesz zmienić rozdziałki czy jak?
Panel sterowania ( windows 7 ) - Wygląd i personalizacja - ekran - rozdzielczość ekranu. tam zmień, może pomoże ;D
Quote

SaimON's Photo SaimON 06 Jan 2013

Ja mam monitor FullHD i jadę na 1920x1080 a jak zmieniam w grze, ustawiam na tę samą to i tak wyskakuje 640xxxx :D

Dobra już wszystko działa, temat można zamknąć ;)
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 06 Jan 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked