←  IT Zone

Sony.yt - International Sony Forum

»

Mafia 2

timmi's Photo timmi 05 Jan 2013

Nie włącza się klikam,żeby odpaliła i żadnej reakcji.Może jakieś sterowniki potrzeba ?Na starszych systemach chodziła a na tym badziewiu nie.Co robić ?
Quote

phillix's Photo phillix 05 Jan 2013

Oryginał czy pirat? ;)
Quote

timmi's Photo timmi 05 Jan 2013

Pirat ale to nie znaczenia.U kumpla na viscie odpala ,na starym laptopie z win 7 odpala.Więc nie wiem czemu nie chodzi.Chyba najlepszym wyborem będzie wgranie siódemki.klikam żeby odpaliło gre i nic.Mafia 1 działa na 8, dead island chodzi.
Quote

phillix's Photo phillix 05 Jan 2013

Jakiego masz Windowsa?
Zobacz tutaj czy jest mozliwość, żeby poszła

Please Login or Register to see this Hidden Content

Quote

timmi's Photo timmi 05 Jan 2013

Niestety windowsa 8 :(
Quote

phillix's Photo phillix 05 Jan 2013

Ustawiałeś zgodność z XP SP3?
Quote

SaimON's Photo SaimON 05 Jan 2013

Windows 8 jeszcze nie jest tak bardzo zgodny ze starszymi programami na inne systemy i może powodować właśnie takie błędy. Np. Sam korzystam i nie działa mi Far Cry 2 albo Just Cause 2. Dlatego własnie mam 2 systemy: W8 i W7. Jak na razie jedyne słuszne rozwiązanie. Z tego co wiem to Steam samoistnie pobiera takie aktualizacje i problem powinien być wyeliminowany no ale niestety ty masz pirata :( Takie pytanko? To jest Mafia od Skidrowa? Spróbuj takiego czegoś:

"C:\Documents and Settings\Twoja nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\2K Games\Mafia II\Saves\ i masz tam plik o nazwie videoconfig.cfg otwierasz go za pomocą notatnika i usuwasz tam wszystko i wklejasz: 0 0 1280 1024 1 0 0 1
i zapisujesz i otwierasz grę" .

Spróbuj też Cracka V3 do MAfii i Update 4 od Skidrowa ;) Zaaktualizuj też stery ;)
Quote

timmi's Photo timmi 05 Jan 2013

Jakie sterowniki to mają być ?
Quote

SaimON's Photo SaimON 05 Jan 2013

Myślę, ze najlepiej do karty... NVIDIA czy ATI? Właściwie to jaka jest specyfikacja twojego PC? Masz zainstalowane NET Framework 3.5?
No i proponuję instalację Direct 9 jak i 10 ;) Naprawdę, 8 jest tak jeszcze nie dopracowana, że trzeba próbować wszystkiego :)
Edited by SaimON, 05 January 2013 - 13:48.
Quote

phillix's Photo phillix 05 Jan 2013

Na Win7 też są niektóre programy, które zadziałają tylko na XP ;D
To tak jak z ICS. Dopóki producent gry nie stworzy wsparcia, gra nie będzie działać prawidłowo albo w ogóle.
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 05 Jan 2013

stanowczo by pomogło podanie konfiguracji kompa na jakim próbujesz odpalić grę
Quote

sonyman's Photo sonyman 05 Jan 2013

Nowe gry chodza TYLKO na win7+, poniewaz wymagaja one direct 10+ ( na 9 nie odpali sie), a na nizszych systemach nie ma go. Wpisz w uruchom "dxdiag" i sprawdz czy masz 10.
Edited by sonyman, 05 January 2013 - 19:46.
Quote

SaimON's Photo SaimON 05 Jan 2013

Ma 10. Na 100%. Nawet 11. Każdy system od 7+ ma ją samoistnie wgraną. 7 ma np. 11 wgraną a w tym zawarte są wszystkie poprzednie (według MS :P) A poza tym Mafia 2 wcale nie jest taka nowa...
Edited by SaimON, 05 January 2013 - 20:18.
Quote

sonyman's Photo sonyman 06 Jan 2013

Ale po cos wychodza aktualizacje...

A i jeszcze nie spotkałem programu ktory dziala na xp a nie dziala na win7.
Quote