←  IT Zone

Sony.yt - International Sony Forum

»

Mafia 2

timmi - zdjęcie timmi 05 sty 2013

Nie włącza się klikam,żeby odpaliła i żadnej reakcji.Może jakieś sterowniki potrzeba ?Na starszych systemach chodziła a na tym badziewiu nie.Co robić ?
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 05 sty 2013

Oryginał czy pirat? ;)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 05 sty 2013

Pirat ale to nie znaczenia.U kumpla na viscie odpala ,na starym laptopie z win 7 odpala.Więc nie wiem czemu nie chodzi.Chyba najlepszym wyborem będzie wgranie siódemki.klikam żeby odpaliło gre i nic.Mafia 1 działa na 8, dead island chodzi.
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 05 sty 2013

Jakiego masz Windowsa?
Zobacz tutaj czy jest mozliwość, żeby poszła

Please Login or Register to see this Hidden Content

Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 05 sty 2013

Niestety windowsa 8 :(
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 05 sty 2013

Ustawiałeś zgodność z XP SP3?
Odpowiedz

SaimON - zdjęcie SaimON 05 sty 2013

Windows 8 jeszcze nie jest tak bardzo zgodny ze starszymi programami na inne systemy i może powodować właśnie takie błędy. Np. Sam korzystam i nie działa mi Far Cry 2 albo Just Cause 2. Dlatego własnie mam 2 systemy: W8 i W7. Jak na razie jedyne słuszne rozwiązanie. Z tego co wiem to Steam samoistnie pobiera takie aktualizacje i problem powinien być wyeliminowany no ale niestety ty masz pirata :( Takie pytanko? To jest Mafia od Skidrowa? Spróbuj takiego czegoś:

"C:\Documents and Settings\Twoja nazwa użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\2K Games\Mafia II\Saves\ i masz tam plik o nazwie videoconfig.cfg otwierasz go za pomocą notatnika i usuwasz tam wszystko i wklejasz: 0 0 1280 1024 1 0 0 1
i zapisujesz i otwierasz grę" .

Spróbuj też Cracka V3 do MAfii i Update 4 od Skidrowa ;) Zaaktualizuj też stery ;)
Odpowiedz

timmi - zdjęcie timmi 05 sty 2013

Jakie sterowniki to mają być ?
Odpowiedz

SaimON - zdjęcie SaimON 05 sty 2013

Myślę, ze najlepiej do karty... NVIDIA czy ATI? Właściwie to jaka jest specyfikacja twojego PC? Masz zainstalowane NET Framework 3.5?
No i proponuję instalację Direct 9 jak i 10 ;) Naprawdę, 8 jest tak jeszcze nie dopracowana, że trzeba próbować wszystkiego :)
Użytkownik SaimON edytował ten post 05 styczeń 2013 - 13:48
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 05 sty 2013

Na Win7 też są niektóre programy, które zadziałają tylko na XP ;D
To tak jak z ICS. Dopóki producent gry nie stworzy wsparcia, gra nie będzie działać prawidłowo albo w ogóle.
Odpowiedz

Goomowiec - zdjęcie Goomowiec 05 sty 2013

stanowczo by pomogło podanie konfiguracji kompa na jakim próbujesz odpalić grę
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 05 sty 2013

Nowe gry chodza TYLKO na win7+, poniewaz wymagaja one direct 10+ ( na 9 nie odpali sie), a na nizszych systemach nie ma go. Wpisz w uruchom "dxdiag" i sprawdz czy masz 10.
Użytkownik sonyman edytował ten post 05 styczeń 2013 - 19:46
Odpowiedz

SaimON - zdjęcie SaimON 05 sty 2013

Ma 10. Na 100%. Nawet 11. Każdy system od 7+ ma ją samoistnie wgraną. 7 ma np. 11 wgraną a w tym zawarte są wszystkie poprzednie (według MS :P) A poza tym Mafia 2 wcale nie jest taka nowa...
Użytkownik SaimON edytował ten post 05 styczeń 2013 - 20:18
Odpowiedz

sonyman - zdjęcie sonyman 06 sty 2013

Ale po cos wychodza aktualizacje...

A i jeszcze nie spotkałem programu ktory dziala na xp a nie dziala na win7.
Odpowiedz