←  Entertainment Zone

Sony.yt - International Sony Forum

»

Warcraft III The Frozen Throne - Garena

phillix - zdjęcie phillix 27 gru 2012

Siemanes,
Gra ktoś w W3 TFT przez Garene?
Mam trochę ciekawych mapek i jestem w miare ogarniętym graczem :D
Mój nick na Garena, to: phillix.
Zapraszam :)
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 28 gru 2012

Kiedyś się grało na garenie w tower defence <3 oraz coś jak DotA. Aktualnie gram w LoL oraz Smite jak coś to pisz.
Odpowiedz

soniaczW800i - zdjęcie soniaczW800i 16 sty 2013

Nie grałem nigdy przez Garene w WarCrafta 3FT, lecz przez Hamachi, jak by ktoś chciał zagrać przez Hamachi to młodszy kuzyn może w weekend przyjedzie na ferie więc gdyby ktoś chciał zagrać 2vs2 to chętnie zagram :) Uprzedzam że kilka ładnych lat nie grywałem zbyt często więc mogę nie być w formie ;) Fajnie też się grywało w Unreal Tournament 99 :)
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 16 sty 2013

Ja też moge pyknąć przez Hamachi lub garene ale nie normalne mapy tylko dota bądź tower defense
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 16 sty 2013

oo, tower defense miażdży :D mam fajną mapkę :D
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 16 sty 2013

ja miałem ponad tysiąc takich od groma tego było, jedne ciekawsze jedne mniej, pamiętam jak w czwórkę z kumplami graliśmy na mapie gdzie były dwie drużyny po 4 osoby i każda z nich miała takiego bossa swojego którego musieliśmy zniszczyć, mogliśmy im wysyłać mobki za kasę no i oczywiście budować według ras dane "wiezyczki" z mobków. nie pamiętam kurde nazwy mapy. Ale wiem ze jest taka jedna syta mapa z tym wszystkim.
Odpowiedz

soniaczW800i - zdjęcie soniaczW800i 16 sty 2013

Osobiście miałem na myśli "zwykłe" mapki, lecz fajnie było by zagrać również w coś nowego :)
Odpowiedz

hunter3000 - zdjęcie hunter3000 16 sty 2013

Please Login or Register to see this Hidden Content



Mapa się nazywa Legion TD, możemy grać nawet zaraz. Jest tam też innych sporo dobrych map
Odpowiedz

phillix - zdjęcie phillix 17 sty 2013

Ja tylko w piątki, soboty i czasami niedzielę ;))

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Odpowiedz