←  General discussions | Ogólne dyskusje

Sony.yt - International Sony Forum

»

W jakiej sieci najlepiej smsować?

Godles52's Photo Godles52 27 Nov 2012

Witajcie, obecnie jestem w orange i kupuje pakiety 600 smsów za 6 zł (grosz pod 767). Jednak w skali miesiąca musze zamówic 2-3 takich pakietów ale zaletą jest to że działają przy zablokowanym koncie. I teraz moje pytanie, do jakiej sieci przejsc by najtaniej smsowac?
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 27 Nov 2012

w heyah jest pakiet 1000 sms do wszystkich sieci za 3.90. zależy też do jakiej sieci chcesz najwięcej pisać, w wielu sieciach jest teraz nielimitowana ilość sms za darmo do swoej sieci (choćby w heyah :D )
Quote

phillix's Photo phillix 27 Nov 2012

Jak na abonament to kilka sieci na coś jak formuła 4.0. Za bodajże 69 zł miesięcznie masz nielimitowane minuty i smsy do każdej sieci, nielimitowany internet + ciekawy telefon ze średniej albo wyższej półki za kilka lub kilkadziesiąt złotych ;)

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
Quote

slivka91's Photo slivka91 27 Nov 2012

Heyah. Bez limitu smsy w sieci i bez żadnych opłat a do wszystkich to jak Goomowiec podał. :)
Quote

Godles52's Photo Godles52 28 Nov 2012

Ale z tego co się orientuję to ten pakiet mogę zamówić raz na 30 dni. No pisałbym oczywiście z osobą z Heyah. A ten pakiet jest ważny jak mam zablokowane konto? Czy ciągle muszę mieć coś na koncie? :)
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 28 Nov 2012

jak byś pisał z osobą z heyah to ten pakiet byłby ci zbędny - sms w sieci jest darmowy, zablokowanie konta w heyah jest w zasadzie niemożliwe (masz rok ważności po każdej rozmowie - choćby trwała i sekundę) a pisać smsy można chyba nawet jak ma się na koncie okrągłe 0 złotych
Quote

slivka91's Photo slivka91 28 Nov 2012

W zasadzie to sygnał puścisz i rok do przodu :) Do 0 złotych można pisać w sieci:)
Quote

Godles52's Photo Godles52 29 Nov 2012

No dobra, dzięki chłopaki za rady, będę próbował :)
Quote