Jump to content


Photo

se W200i nietypowa sytuacja:/


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   dyra1

dyra1

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 56m

Posted 20 November 2012 - 21:24

Witam, mam nietypową sytuacje, ponieważ wgrywałem softa (przez Far-a bo przez setol-a nie dało rady bo CID53) do mojego soniaczka (ponieważ sam się wyłączał) i korzystałem ze wskazówek tej stronki

Please Login or Register to see this Hidden Content


i gdy doszedłem do 4 obrazka gdzie trzeba przeciągnąć plik (pod nazwą W200_R4HA014_MAIN_GENERIC_ME_RED52.mbn) z prawej na lewą stronę, siostra młodsza podbiegła i odłączyła telefon i gdy drugi raz i później wiele razy próbowałem znaleźć telefon przez Far-a to go nie wykrywało i nie wiem co teraz zrobić:/ zdaje mi się że go uśmierciłem:/
może ktoś zna jak zrobić żeby go zrobić aby pochodził i posłużył młodszemu bratu?

not found: Witaj na forum, temat przeniosłem do właściwego działu.

Edited by not found, 20 November 2012 - 21:33.

  • 0

#2 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 20 November 2012 - 21:34

Spróbuj trzymać 2 i 5 zamiast C na klawiaturze :)
Posted Image

#3 OFFLINE   dyra1

dyra1

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 1h 56m

Posted 20 November 2012 - 23:09

sorki ale nie ogarnięty jestem:)
próbowałem nic nie daje włącza mi transmisje plików a ja potrzebuje mu wgrać softa. A jak chce normalnie włączyć go to włącza się 7-8 sekund i się wyłączajakby się rozładował a bateria jest naładowana

witam mam wiele prób i z większości screen-y :D
i mi jakiś błąd wyskoczył i teraz jak robie żeby od nowa spróbować wyskakuje mi że brak odpowiedzi z telefonu:/
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 21 November 2012 - 00:10

Sterowniki gg flash usb zainstalowałeś? Programy Sony przed podłączeniem telefonu wyłączyłeś ?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 21 November 2012 - 12:33

Sterowniki jak kolega wyzej i na wszelki wypadek wyjmuj i wkladaj baterie jesli brak odczytu
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image


0 user(s) are reading this topic