←  Elm

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] "Bład" w odtwarzaczu...

Locked

fitte's Photo fitte 18 Nov 2012

Siemanko mam nastepujacy problem z moim soniaczem. Podczas sluchania muzyki ciągle wyskakuje komunikat "błąd", gdy próboje muzyke wznowić "brak pliku multimedialnego". Podobnie mam z zdjęciami. Aplikacje też czesto ulegają uszkodzeniu, nie idzie ich uruchomić (wyskakuje też jakiś błąd), czasami jednak po ponowym uruchomieniu aplikacje dadzą się odpalić. Ogolnie, nie jest to napewno wina karty pamięci, ponieważ próbowałem nawet bez niej. Soft też wgrywałem i aktualizowałem seusem. Umi ktoś mi pomóc ?
Quote

slivka91's Photo slivka91 18 Nov 2012

Ja miałem taki przypadek przez kartę pamięci. I format karty i format telefonu zadzialal.
Quote

fitte's Photo fitte 18 Nov 2012

Formatowałem kartę, ale chyba jednak rzeczywiscie to wszystko przez kartę. Bo wczesniej karta byla wsadzona ino ze puszczałem z tele. Chyba jakies problemy robila bo juz chyba jest ok gdy jej wgl nie ma :)
Quote

slivka91's Photo slivka91 18 Nov 2012

Możliwe ze na karcie jakis virek siedział. Miałem identyczne objawy a format robiłem nie z telefonu a z czytnika i śmiga jak ta lala obecnie:)
Quote

Kornelw1995's Photo Kornelw1995 02 Dec 2012

Bład powodowany jest tym że nie masz tej muzyki, lub masz ją ale muzyką o pozycję wyżej już usunąłeś i się zamieniły miejscami w spisie i czyta ją jako że jej nie masz... tak więc wchodzisz w odtwarzacz>>>muzyka>>>utwory>>> klikasz pierwszy lepszy i masz zaktualizowaną listę muzyki, bez błędów :)))
Edited by Kornelw1995, 02 December 2012 - 12:26.
Quote

not found's Photo not found 26 Nov 2013

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked