←  W830 | W850

Sony.yt - International Sony Forum

»

RDS we flash tapecie albo w inny wyświetla...

slivka91's Photo slivka91 14 Nov 2012

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy jest mozliwość dołożenia do flash tapetki opcji wyświetlania rds ewentualnie coś w stylu pasek utworu na kilka sekund w walkmanie jest taka w ogóle mozliwość.
Co do flasha podejrzewam ze to realne ale co trzeba dodać by działało?? :) Oczywiście dla Cyndi :)
Edited by slivka91, 14 November 2012 - 10:42.
Quote

jack79's Photo jack79 14 Nov 2012

Gdy jeszcze bawiłem się tym na C702 to nie widziałem żadnej tapety flash wyświetlającej informacje z RDS, ale elfami da się coś takiego zrobić na 100%
Quote

slivka91's Photo slivka91 14 Nov 2012

W elfy nie za bardzo zamierzam się bawić :P Bardziej interesuje mnie ścieżka do flash tapetki. Otoczkę graficzną to już sam zrobię.
Quote

First's Photo First 14 Nov 2012

Jak najbardziej się da, kiedyś widziałem na necie jakiś poradnik, ale to było dawno i mógł już się zwietrzyć :P
Mam nawet dwa motywy w telefonie z takimi tapetami ( Yelo, a drugi to chyba jakiś z W595, bo tak się nazywa :P )
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 14 Nov 2012

Mówiąc RDS masz na myśli informacje z radia czy z odtwarzacza? Bo to pierwsze da się zrobić raczej tylko elfem :)
Quote

slivka91's Photo slivka91 14 Nov 2012

Tak o radio mi chodzi. Kwestia wyświetlania z odtwarzania to mam rozpracowana a interesuje mnie właśnie we flashu RDS. Wiem, że da się we flashu odpowiednio zrobić tylko potrzebny odpowiedni skrypt. No jak ktoś coś będzie wiedzieć jak to rozgryźć to temat jest :)

// Ten elf z rdsem ktoś mógłby zaaplikować w tym temacie?? Postaram się coś z niego wyciągnąć :)
Edited by slivka91, 14 November 2012 - 18:36.
Quote