←  What to buy? | Co kupić?

Sony.yt - International Sony Forum

»

Telefon z dual simem jaki?

karl44's Photo karl44 13 Nov 2012

Koncze z noszeniem dwoch elefonow przy sobie, chce kupic jednego z dwoma aktywnymi kartami sim ale oprocz tego z dobrym prockiem i duza iloscia pamieci ram pod gry no i dobry wyswietlacz (cos w koncu musze robic na wykladach). Oczywiscie telefony tylko z Andkiem 4.0. Ogranicza mnie niestety cena, bowiem moge dac max 1000zl albo i mniej. Szukajac w mgsm.pl zainteresowaly mnie : Alcatel OT997D i Imperius MT7003 oraz Gigabyte G1355 dostepne na allegro w podobnej cenie, najbardziej kusi mnie alcatel z 1gb ram i 1gh prockiem dwurdzeniowym, ekran 4,3 cale 480*800. Tylko czy nie zawiode sie na firmie i jak wyglada wgrywanie romu do niego itp?

Ciekawe sa tez Evolve FX400 lub FX500. Samsunga nie chce, mam z nim zle wspomnienia i chyba nigdy juz go nie kupie, chyba ze za 1zl).
Edited by karl44, 13 November 2012 - 21:09.
Quote

timmi's Photo timmi 13 Nov 2012

Może sony xperia tipo dual ?Już chyba lepiej coś znanego niż jakaś chiński wyrób telefonopodobny.Ekran ma 3,2 cala procek 800mz ramu chyba 512 ram.
Quote

karl44's Photo karl44 13 Nov 2012

myslalem nad tym modelem ale ekran maly, chce w koncu miec telefon z duzym wyswietlaczem mialem C902, x10 mini pro. teraz w gre wchodzi przynajmniej 4 calowy wyswietlacz. A ten tipo dual to rozdzialke ma 320x480, tylko 480x800 mi pasuje
Quote

marmal215's Photo marmal215 13 Nov 2012

Samsung jakis jest porządny z dual simem. Chyba jeden model. Inne marki raczej nie mają porządnych modeli. Chyba sa jakies adaptery, ale jak to działa to nie wiem. 3,2" to wcale nie jest maly ekran...
Quote

Goomowiec's Photo Goomowiec 13 Nov 2012

Ya rid da klasifikejszan brada? Chce androida w co najmniej ICS i 4" wyświetlacz. Możesz mi podać szajsunga który spełnia te oczekiwania? Poza tym jasno napisał ze nie chce samsunga

Jeśli chcesz ryzykować to weź alcatela, byle na gwarancji. Jeśli nie - słabszy ale pewniejszy Tipo dual. Reszta jest raczej taka sobie, ten Imperius to tak naprawde chiński no name
Quote

karl44's Photo karl44 14 Nov 2012

a jakies inne propozycje telefonow?
Quote