←  Google Android Apps

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Potrzebne dwie apki

Locked

neron's Photo neron 11 Nov 2012

Czy mógłby mi ktoś wyciągnąć 2 apki z systemu bo przypadkowo usunąłem. Chodzi mi o te od tapet ustawiania chyba "live valpaper" albo podobne i drugiej nie pamiętam. Mam XMP. Z góry dzięki.
Quote

jack79's Photo jack79 11 Nov 2012

Czy mógłby mi ktoś wyciągnąć 2 apki z systemu bo przypadkowo usunąłem. Chodzi mi o te od tapet ustawiania chyba "live valpaper" albo podobne i drugiej nie pamiętam. Mam XMP. Z góry dzięki.


A z jakiego systemu ICS czy GB ? Bo jak coś to mogę ci wypakować bezpośrednio ze stockowego ROM-u Mini pro
Quote

neron's Photo neron 11 Nov 2012

GB. Tak mi się wydaje,że to są te które odpowiadają za ustawienie tapet "live".
Quote

jack79's Photo jack79 11 Nov 2012

GB. Tak mi się wydaje,że to są te które odpowiadają za ustawienie tapet "live".


Czyli to prawdopodobnie będą to aplikacje "Animowane tapety" oraz "Tapety Sony Ericsson/Xperia"
Postaram się jeszcze dzisiaj je wyciągnąć

EDIT: Zobacz czy chodziło ci o te aplikacje

Attached Files


Edited by jack79, 11 November 2012 - 13:47.
Quote

neron's Photo neron 11 Nov 2012

Niestety to nie to :( musiałem jeszcze pewnie coś usunąć innego. Pewnie trzeba będzie go przeflashować :angry: dzięki za chęci ;)
Quote

jack79's Photo jack79 11 Nov 2012

Niestety to nie to :( musiałem jeszcze pewnie coś usunąć innego. Pewnie trzeba będzie go przeflashować :angry: dzięki za chęci ;)


Właśnie szkoda że nie pamiętasz dokładnych nazwy tych apek, bo tak to mógłbym je spokojnie wyciągnąć, ale cóż zrobisz kopię w recovery, wgrasz od nowa rom i potem przywrócisz tylko partycję z danymi, chyba że miałeś trochę zmodyfikowany system to już trochę lipa od nowa wrzucać wszystkie modyfikacje
Quote

neron's Photo neron 11 Nov 2012

Z modyfikacji mam tylko motyw zrobiony w "Kitchen" ale jest na karcie tak jak i aplikacje 10 min. i wszystko zrobione. Było dobrze ale zachciało mi się wczoraj kombinować z usuwaniem jeszcze kilkunastu systemowych apek,zawsze usuwane najpierw przenosiłem na kartę a potem usuwałem a wczoraj jakoś tak hurtem poszły.
Quote

jack79's Photo jack79 11 Nov 2012

Z modyfikacji mam tylko motyw zrobiony w "Kitchen" ale jest na karcie tak jak i aplikacje 10 min. i wszystko zrobione. Było dobrze ale zachciało mi się wczoraj kombinować z usuwaniem jeszcze kilkunastu systemowych apek,zawsze usuwane najpierw przenosiłem na kartę a potem usuwałem a wczoraj jakoś tak hurtem poszły.


Dlatego ja zawsze przed każdą modyfikacją robię kopię w recovery, bo miałem kilka razy podobną sytuację co ty
Quote

neron's Photo neron 12 Nov 2012

Już wszystko OK. Przeflashowałem,wgrałem co było wcześniej i usunąłem apki te przed zabawą+ jeszcze jakieś i jest git. Jeszcze raz dzięki za chęci ;) do zamknięcia.
Quote
Locked