←  X8

Sony.yt - International Sony Forum

»

Instalowanie aplikacji,gier spoza marketu.

szaszlyk's Photo szaszlyk 05 Sep 2011

Witaj

Jeśli chcesz instalować aplikacje lub spoza marketu, z karty pamięci ...

Wystarczy abyś w swoim telefonie wszedł do ustawień / aplikacji i zaznaczył nieznane źródła.

Dołączona grafika

Jeśli chcesz instalować aplikacje lub gry z karty pamięci musisz posiadać przeglądarkę plików np.astro , którą pobierzesz za darmo z marketu...

Dołączona grafika
Edited by szaszlyk, 06 September 2011 - 18:34.
Quote

Erin's Photo Erin 05 Sep 2011

takie mam pytanko, działa to bez roota? bo kolega ma x8 w Play i twierdzi że telefon nie widzi nawet zdjęć jak je wgra ręcznie na kartę przez czytnik kart, nie mówiąc już o aplikacjach czy grach...


(w moim arc takich problemów nie ma)
Edited by Erin, 05 September 2011 - 20:06.
Quote

szaszlyk's Photo szaszlyk 05 Sep 2011

takie mam pytanko, działa to bez roota? bo kolega ma x8 w Play i twierdzi że telefon nie widzi nawet zdjęć jak je wgra ręcznie na kartę przez czytnik kart, nie mówiąc już o aplikacjach czy grach...


(w moim arc takich problemów nie ma)


A ma przeglądarkę plików w telefonie np.astro ?
Tak działa bez roota.
Quote

Erin's Photo Erin 05 Sep 2011


A ma przeglądarkę plików w telefonie np.astro ?
Tak działa bez roota.


nie ale Ty wyżej nie wspomniałeś o "np. A.S.T.R.O" stąd moje pytanie.
ja osobiście posiadam i mi działa...
Quote

szaszlyk's Photo szaszlyk 05 Sep 2011

Wydawalo mi się to logiczne bo jak wejdziesz do plików skoro nie masz przeglądarki
Quote

Erin's Photo Erin 05 Sep 2011

jak widzisz nie dla każdego, a szczególnie dla tych co mają pierwsze styczności a Androidem, np.w platformach a2 masz wbudowany przegląd plików... i ludzie takiego rozwiązania szukają w podstawowych dostępnych opcjach.
Quote

Erin's Photo Erin 06 Sep 2011

jeśli moje wypowiedzi zabrzmiały jakkolwiek jako kłótnia to sorka, nie miałem takiego zamiaru ;)

pozdrawiam ;)
Quote

szaszlyk's Photo szaszlyk 06 Sep 2011

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwośći i problemy z namową Mikołaja dodałem zapis oraz fotokod do pobrania astro bezpośrednio z marketu.
@ Erin - Jeśli w jakiś sposób poczułeś się urażony to przepraszam ale w sumie nic złego nie napisałem :)
Quote

Kordus's Photo Kordus 10 Sep 2011

w końcu ; D
Dzięki przyda się
Quote