←  Naite

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Szukam fs do j105

Locked

jesiol's Photo jesiol 02 Oct 2012

Szukam R1HA035_FS_CENTRAL_EUROPE w formacie .fbn. Będę wdzięczny za upload tylko proszę nie podawać mi linków do .software, interesuje mnie tylko format .fbn.
Quote

not found's Photo not found 02 Oct 2012

Ja też kiedyś szukałem i nie mogłem znaleźć. Wygląda na to, że nie jest w obiegu :P Wrzuciłem do downloadu soft C ASIA także możesz sobie dograć polski język ;)
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 02 Oct 2012

Dokładnie, ja też tyle razy już potrzebowałem i nic :P Robiłem tak, że wrzucałem customa Ery PL, leciałem go Seusem, potem usuwałem wszytsko z tpa/preset/custom, wrzucałem customa generic i był prawie czysty soft :szczerbol:
Quote

jesiol's Photo jesiol 03 Oct 2012

CENTRAL_EUROPE w formacie .fbn niestety nigdzie nie ma i pewnie już nie będzie. Wgrałem a2uploaderem C_ASIA, nie dogrywałem polskiego języka gdyż znalazłem tylko lng, a t9 brak, po za tym wiązałoby się to z podmianą innego języka (tel nie jest mój więc nie chce mi się tłumaczyć komuś dlaczego dopiero po włączeniu np. języka angielskiego pojawi się polski), nie skorzystałem również z drugiej propozycji wgrania customa ery. Po wgraniu C_ASIA wrzuciłem odpowiednie customize_upgrade.xml i ponownie zainstalowałem soft seusem dzięki temu mam czysty soft CENTRAL_EUROPE z językiem polskim. Uprzedzam pytanie, nie mogłem tego od razu robić seusem (przez brak dostępu do fs nie mogłem wrzucić customize_upgrade.xml). Problem rozwiązany.
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 03 Oct 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked