Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Hazel - brak radia


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   buka

buka

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 9h 10m

Posted 15 September 2012 - 14:47

Odaałem Hazela na gwarancję (slider), wrócił naprawiony i ze zmienionym softem, więc wszystkie moje modyfikacje zniknęły. :(

Już prawie wszystko przywróciłem, ale w między czasie kombinowałem też z themes, podmieniałem pliki radio.swf, usunąłem też wszystkie badziewne aplikacje w javie. I nie wiem, w którym momencie popsułem radio. Jak na nie klikam, to nic się nie dzieje.

Jakie pliki powinienem wgrać od nowa, żeby zaczęło działać?

Do szczęścia brakuje poza tym tylko CENTER_HOOK (tam, gdzie są aplikacje, które też wywaliłem), robiłem wg poradnika i nic. YouTube też niestety usunąłem.

Edited by buka, 15 September 2012 - 14:48.

  • 0

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 15 September 2012 - 14:58

Jako że nie wiem co tam pozmieniałeś / powgrywałeś to odpowiedź będzie prosta:

1. Main generic,
2. FS Central_europe,
3. CDA Central_europe

Wgraj to za pomocą np. Omniusa i telefon będzie jak nowy :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   buka

buka

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 9h 10m

Posted 15 September 2012 - 15:53

Nie jestem tak daleko w modyfikacjach :D Chyba musiałbym mieć certyfikaty, grzebię tylko Farem.

Przypuszczam, że potrzebuję oryginalny plik swf (i png), jeśli tam był. Szukam, ale nie ma. Skąd je wziąć?
Usunąłem tylko zawartość tpa\preset\system\ams
I ustawiałem zegarek plikiem layout.
tpa\preset\system\java\fmr\FmRadioApplication.jar jest na swoim miejscu
  • 0

#4 OFFLINE   bartolinio3

bartolinio3

    Banned

  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 15 September 2012 - 15:56

Przecież Jurij napisał żebyś wgrał nowy soft :) Wgraj go i odpuść sobie grzebanie w czymś, o czym nie masz pojęcia ;) Wgrywaj tylko to, czego jesteś pewien.
Posted Image

#5 OFFLINE   buka

buka

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 3 posts
    • Time Online: 9h 10m

Posted 16 September 2012 - 12:49

Ostatecznie zauważyłem, że BT też nie działa - zawiesza telefon, więc zrobiłem jak napisałeś i wszystko gra.
Teraz jeszcze tylko walka z center hook. Dzięki i pozdro.

Edited by buka, 16 September 2012 - 12:49.

  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 16 September 2012 - 12:53

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic