←  K850

Sony.yt - International Sony Forum

»

[Rozwiązany] Poważny problem [BROD ? ]

Locked

junas's Photo junas 14 Sep 2012

Witam wszystkich , jestem szczęśliwym posiadaczem owego modelu telefonu który zaniemógł :D Objaw jest taki , że gdy chce go uruchomić to zawibruje ,zaświeci sie klawiatura i ring i tak w koło aż nie wyciągne baterii . Mówie z góry , że wgranie na nowo seusem softu nie pomaga , przez a2 też nie , nawet wgranie starszego softu nic nie pomogło . Jakieś sugestie? Będę wdzięczny za pomoc :)
Quote

soniaczW800i's Photo soniaczW800i 14 Sep 2012

Prawdopodobnie winny jest wyświetlacz, sprawdź na innym jeżeli masz taką możliwość lub włącz bez wyświetlacza.
Quote

junas's Photo junas 15 Sep 2012

bez wyświetlacza ten sam efekt, unlock też nie pomógł ani BROD FIX , więc to chyba raczej bedzie usterka hw

Już sobie poradziłem , wymieniłem płyte główną :D ale tamta zepsuta ma objaw nadal taki ,że jak podłącze ładowarke to świeci się tylko czerwona dioda a reszta nie reaguje . Dużo miałem SE ale najwięcej problemów miałem właśnie z tym k850i :D Jak można tak awaryjne produkty robić, szok!
Quote

bartolinio3's Photo bartolinio3 15 Sep 2012

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
Quote
Locked