Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z przeglądaniem plików telefonu za pomocą komputera


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   gronos

gronos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 08 September 2012 - 22:56

Witam proszę o pomoc!
Problem polega na tym że, jak podłaczam telefon z komputerem za pomocą USB i za pomocą programu Sony PC Companion.
Telefon jest wczytywany. ale jak biorę Menadzer plików nic się nie dzieje. A chciałbym przegrać sobię muzyke,filmy, zdjęcia a nie mam jak. Próbowałem też bez tego programu nie wyszukuje mi go w Mój Komputer.
Mój komputer to XP
Co moge zrobić by wczytało mi normalnie telefon i zebym mógł przesłać pliki na komórkę ???:?

Edited by gronos, 08 September 2012 - 22:57.

  • 0

#2 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 09 September 2012 - 08:23

spróbuj wejść w Ustawienia/Xperia/Łączność i tryb połączenia USB zmienić na "Tryb pamięci masowej (MSC)".
  • 0

#3 OFFLINE   gronos

gronos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 09 September 2012 - 09:40

Ale ja nie moge jak wchodzę w Xperię łączność i tryb polączenia USB to się wyświetla komunikat i jest napisane:
Tryb przesylania multimediow (MTP)
Zarządzanie plikami aktualizowanie oprogramowania telefony łączenie sie przez siec wi-fi.Najcześniej używany protokół do komunikacji z komputerami z systemem Windows. Ten tryb jest normalnie wlączony domyślnie
  • 0

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 09 September 2012 - 13:33

Znalazłem solucję na forum Sony, mam nadzieję że Ci pomoże.

You need first to launch pc companion on your computer (optional)
Then in the phone go in settings > Sony Ericsson Menu > connectivity
Enable install of PC companion and be sure that the usb connection mode is set to multimedia transfer mode.
When it's done disconnect / connect your phone to your PC


Krótkie tłumaczenie:

Włącz PC Companion na komputerze. Wejdź w telefonie do ustawień => Sony Menu => łączność => Włącz instalację PC Companion i upewnij się, że tryb połączenia jest ustawiony na transfer multimediów. Kiedy to ustawisz, odłącz i podłącz telefon do komputera.


Powinno działać :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   gronos

gronos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 09 September 2012 - 18:28

Nie działa. ale wiem jaki jest tego problem..... Chodzi oto ze dali mi telefon ze zly wgranym oprogramowaniem. bo moja mama też ma telefon taki sam i jej normalnie wczytuje bez problemu.... a jest taka możliwość zeby wgrac np najnowszą aktualizacje do xperii U zeby się dalo ściągnąć przez telefon ??
  • 0

#6 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 09 September 2012 - 18:33

A jaki masz w niej soft? Bo może branding blokuje niektóre funkcje?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#7 OFFLINE   gronos

gronos

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 4 posts
    • Time Online: 1h 21m

Posted 09 September 2012 - 18:49

właśnie naprawiłem telefon. jak podłączam pod kabel telefon. to wyskakuje czy zainstalować program wtedy sie bierze instaluj i podczas instalacji normalnie mi wczytuje. to dziwne ale wazne ze dziala :)) Dzieki ogolnie za pomoc :))
  • 0

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 09 September 2012 - 18:56

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic