Jump to content


Photo

Xperia Neo V modyfikacje.


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Patek5i

Patek5i

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 20 posts
    • Time Online: 13h 41m

Posted 07 September 2012 - 18:10

Witam.
1.Chciałbym sobie wgrać do telefonu jakąś fajną czcionkę bez pośrednictwa żadnych programów. Posiadam Gingerbread 2.3.4 stackowego.
2.Chciałbym także zmienić sobie wygląd ikon, tylko żaden GO launcher, ani inne tego typu programy mają nie być włączone.
3.Chciałbym także, aby do menu wchodziło się tak jak w SG S plus tzn. przesuwając górny pasek w dół. Następną sprawą jest odtwarzacz muzyki. Mam folder z piosenkami, i po prostu nie mogę go zaznaczyć i odsłuchać, tylko każdą piosenkę, którą chcę posłuchać, to po prostu muszę zaznaczyć, a to jest bardzo czasochłonne.
4.Następnie Locker i zegar przy lockerze. Czy mogę go po prostu zmienić (i zegar i lockera), bez użycia Go launchera i go lockera? Nawet jak korzystałem z go lockera, to zmieniło mi na 1 inny locker i na tym poprzestało (musiałem odinstalować, aby przywróciło :().
5.Idąc dalej, czy jest jakaś aplikacja na androida, w której mogę zapisać sobie plan lekcji, rozkład busów, która działa na zasadzie kalendarza (np: za tydzień mam test i chcę, aby ta aplikacja mi przypomniała).
6.Jeszcze chciałbym się dowiedzieć jaką grę RPG polecilibyście mi na telefon (przeszedłem wszystkie dungeon huntery, ale nie pasuje mi w nich grafika. Bardziej pasuje mi soć z prostszym silnikiem graficznym, a grafiką taką z anime).
  • 0

#2 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 07 September 2012 - 19:16

Skromnie, ale odpowiem na 6 pytanie;d Jest jeszcze Caligo Chaser

Please Login or Register to see this Hidden Content

nie grzeszy grafiką, ale grywalność jest ok.
  • 0
Posted Image

#3 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 14 September 2012 - 12:04

5. jest aplikacja po polsku nazywająca się chyba po prostu "Plan lekcji" (ustawiłem sobie w telefonie język na angielski i nazwy w Play Store są po angielsku, a nie pamiętam dokładnie jak to po polsku było), aplikację napisał Grzegorz Kozak. wydaje mi się że tam była możliwość zapisywania sobie przypomnień o sprawdzianach. a jak nie, to nawet zainstalowany w telefonie kalendarz pozwala na ustawienie powiadomienia o wydarzeniu z wyprzedzeniem.

sent from my Mangophone

Edited by najodleglejszy, 14 September 2012 - 12:05.

  • 0


0 user(s) are reading this topic