Jump to content


Photo

Brak łączności przez HDMI


  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 03 September 2012 - 15:52

Czołem "SONYzorzy", mam pewien problem ;(
A mianowicie, dziś chciałem pograć sobie na moim MT11 przez HDMI, podłączam, zmieniam w TV "kanał HDMI" i nic ;/ Wykryło w TV tylko dodatkowe "coś" podłączone do HDMI. W telefonie nic nie wykrywa, a wykrywało ;(
Dodam, że grałem już przez HDMI na tym telefonie i na tym TV. Od tamtego czasu nie zmieniałem oprogramowania w telefonie, nic nowego nie wgrywałem oraz nie aktualizowałem oprogramowania w telewizorze ;(
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam, phillix ;)
  • 0
Posted Image

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 03 September 2012 - 16:58

A próbowałeś najbardziej zaawansowanej technologicznie metody naprawczej: wyłączyć telefon, wyjąć i włożyć baterię, włączyć telefon, podpiąć kabel hdmi?
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 03 September 2012 - 17:06

tak , próbowałem. nawet resetowałem telefon podłączony do kabla i nic. nic nowego sie nie zmienilo od tamtego czasu. jedynie minęły z 2-3 tygodnie. jak wspomniałem, wciąż to samo oprogramowanie, telefon mi nie upadł, nie był zalany. TV tak samo xD a kabel ładnie ułożony leżał na półce.
  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 03 September 2012 - 17:22

Jaki masz telewizor?
WALKMAN?

Posted Image

#5 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 03 September 2012 - 17:26

Samsung jakiś 40" . Wcześniej, za 1szym razem bez problemu działało. Mam 4x HDMI. Podłączałem do każdego i nic.
  • 0
Posted Image

#6 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 03 September 2012 - 18:04

Może masz włączoną auto aktualizację telewizora? Próbowałeś go wyłączać i włączać?
WALKMAN?

Posted Image

#7 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 03 September 2012 - 18:48

Aktualizacje wyłączone. Resetowałem TV. Nie chce próbować reflashować telefonu. Może jest jakaś APKa do HDMI? LiveWare nie pokazuje mi też HDMI, chociaż nigdy nie pokazywał.

Edited by phillix, 03 September 2012 - 18:49.

  • 0
Posted Image

#8 OFFLINE   phillix

phillix

    Knight of Sony Majesty

  • User
  • 2,012 posts
    • Time Online: 59d 11h 6m

Posted 04 September 2012 - 13:56

Sprawdziłem na drugim tv (sharp) i też nie wykrywa :( można jakoś sprawdzić czy jest to wina telefonu czy kabla? Niestety nie mam w domu innych urządzeń z micro hdmi i nie wiem też kto ma :(

_________________
Fap, Fap, Fap from Tapatalk App :)
  • 0
Posted Image


0 user(s) are reading this topic