Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Problem z ładowaniem.


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 OFFLINE   veins

veins

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 25m

Posted 28 August 2012 - 11:27

Witajcie.
Wiem, że podobny temat już był, ale u mnie zaczęło się od czegoś zupełnie innego.
Zacząłem mieć wątpliwości co do rzeczywistego stanu baterii w 2 dniu, kiedy podobno było 81 %.
Dzisiaj postanowiłem go wyłączyć, a gdy go włączyłem zdążyłem tylko zobaczyć "0 %" i sam się wyłączył.
Podłączyłem do ładowania, ale od 30 minut cały czas jest 0 %.
Jak to naprawić? Czy konieczne jest oddanie do serwisu? Czy naprawią go po tym, jak teoretycznie aktualizowałem oprogramowanie w Sony PC Companion? (aktualizacji do 4.0 nie ma, ponieważ jest to tel z orange).

Z góry dziękuję. :)
  • 0

#2 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 28 August 2012 - 14:50

powinni naprawić, bo nie straciłeś gwarancji. spróbuj użyć opcji "napraw telefon" w PC Companion (tylko że stracisz wszystkie dane zapisane w pamięci telefonu).
  • 0

#3 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 28 August 2012 - 20:56

Nie pomoże. Mi się rozładował grając w Fife 12 do 0% Nie chciał ładować wgrywalem od nowa system kilka razy i nic. Oddaj na gwarancję. Dadzą nową ładowarkę i wymienią kilka części.

Nie pomoże nic oprócz oddania na gwarancję. Jakis tyg się bawiłem z tym i się nie udalo samemu naprawić. Lepiej oddaj i poczekaj te 2, 3 tygodnie.

Edited by krzysiek21nh, 28 August 2012 - 20:58.

  • 0
Posted Image

#4 OFFLINE   veins

veins

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 2 posts
    • Time Online: 25m

Posted 30 August 2012 - 13:50

Wyjąłem baterię i wsadziłem znowu i na razie działa. Jestem w szoku, taka prosta czynność, a tyle zdziałała. :lol:
  • 0

#5 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 30 August 2012 - 14:13

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic