Jump to content


Photo

Dobra nawigacja za free


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 24 August 2012 - 13:41

Hej. Mam pytanie do posiadaczy neo, jakich nawigacji uzywacie? Interesuja mnie darmowe lub takie crakowane. Szukam automapy po chomikach ale ciagle jakies problemy mam. Jesli ktos ma namiar na jakis dobry towar to proszę o info.
  • 0
W995 forever

#2 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 August 2012 - 14:13

Nie wiem skąd takie przypuszczenie że AutoMapa jest darmowa. Możesz ją kupić w GooglePlay za 4,99:

Please Login or Register to see this Hidden Content

:) A z lewej strony masz kilka innych darmowych aplikacji jak WisePilot, Route66, Sygic GPS Navigation - możesz ściągać i testować :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   Adogard

Adogard

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 530 posts
    • Time Online: 14d 14h 31m

Posted 24 August 2012 - 14:18

Chodzilo o scrakowana wersje AM... Mam Sygic ale nie pokazuje drogi tylko samo uksztaltowanie terenu O.o
  • 0
W995 forever

#4 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 24 August 2012 - 14:48

Chodzilo o scrakowana wersje AM...


Mam pomysł w takim razie. Poświęć swój cały wolny czas, stwórz dokładne mapy całej Polski wraz z drogami, budynkami, ważnymi punktami, fotoradarami itd., napisz nawigację na Androida i umieść ją w Google Play za symboliczne 5 zł. A potem skacz z radości z powodu dużej popularności scrackowanej wersji Twojej nawigacji na forach warezowych :)
  • 1
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 25 August 2012 - 08:40

Raz zapłacić można... Jednak darmowe nawi nie są takie baja. Zapłać te 5zł i masz spokój a przy okazji porządną nawigację. A jak już darmowa ma być to bierz mapę ze sobą :D
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#6 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 26 August 2012 - 19:35

Używam Sygic Aura 12.0. Jest ogólnie spoko. Dużo opcji, punktów POI, lektor, widok w 3D. Mogę tak wymieniać i wymieniać. Ale mam starą mapę Polski. I raz mnie tylko chciało zaprowadzić tam gdzie drogi nie było. Trzeba aktualizować, ale kupując ją przez Polskiego dystrybutora, masz napisane, że aktualizację bedą itp. Ale ich nie ma. Więc dlatego najlepiej kupić na zagranicznej stronie(oficalnej) Wtedy działa idealnie i jest OFFLINE również. A jeśli szukasz jej za darmo, to tylko przez 14 dni możesz jej używać ściągając z Google Play

Please Login or Register to see this Hidden Content



Co do tych aktualizacji to nie jestem pewien, ale tak czytałem ostatnio gdzieś. Więc jak chcecie mi powiedzieć, że to nie prawda to nie będę się kłócił.

Edited by krzysiek21nh, 26 August 2012 - 19:43.

  • 1
Posted Image

#7 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 26 August 2012 - 19:46

Ja mam MapMap oraz Sygica i obydwie całkiem nieźle się sprawdzają. Na chomikuj masz tego pełno
  • 0

#8 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 26 August 2012 - 20:25

MapaMap darmowa?
  • 0
Posted Image

#9 OFFLINE   carmaster18

carmaster18

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 169 posts
    • Time Online: 4d 9h 42m

Posted 27 August 2012 - 19:41

Jak dla mnie ta seryjnie wgrana nawigacja z Google jest bardzo dobra. Są wszystkie drogi, nawet małe osiedlowe, prowadzi "pod same drzwi" bez żadnych błędów, do tego polecenia głosowe. Korzystałem z niej kilkanaście razy w nieznanych mi miastach i nigdy mnie nie zawiodła :)
  • 2

* Carmaster18 *


#10 OFFLINE   jack79

jack79

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 712 posts
    • Time Online: 22d 20h 48m

Posted 28 August 2012 - 20:52

MapaMap darmowa?


Nie jest darmowa, ja akurat pobierałem z chomikuj ;)
  • 0

#11 OFFLINE   krzysiek21nh

krzysiek21nh

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 342 posts
    • Time Online: 6d 21h 46m

Posted 28 August 2012 - 21:02

na chomiku można znaleźć wszystko. Tylko czasem już opłaca się kupić niż użerać z jakimiś błędami czy starymi mapami. Można pobierać mapy, ale to trzeba szukać i znaleźć tą dobrą.
  • 0
Posted Image

#12 OFFLINE   timmi

timmi

    Brilliant Personage of Sony.yt Community

  • User
  • 871 posts
    • Time Online: 59d 5h 20m

Posted 28 August 2012 - 21:22

Ja używam Ndrive kolega mi przesłał nie wiem czy kupił czy z chomikuj ale jakbyś chciał to ci zapodam plikami( apk+folder z pierdółkami)Łączy tylko z satelitą.

Edited by timmi, 28 August 2012 - 21:29.

  • 0


0 user(s) are reading this topic