Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Wymiana telefonu.


  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 24 August 2012 - 13:19

Witam!
W końcu przyszedł czas na wymianę telefonu(Play) w grę wchodzi SE(jeszcze bo przy następnej na pewno Sonego nie wezmę) wybór mam niewielki z racji takiej,że telefonów SE już raktycznie nie można dostać jeszcze jakieś się uchowały w poszczególnych salonach śladowe ilości(bynajmniej u mnie a w Plusie z SE nie mają nic) I tak do wyboru mam:
Live With Walkman
Xperia Mini Pro
Xperia ArcS
i z Sonego Tipo.
NeoV i inne są nie osiągalne. Bawiłem się Arciem całkiem fajny,szybki itd. tylko te gabaryty mnie denerwują,w kieszeni leży tragicznie w ręce też nie specjalnie się prezentuje. Dlatego myślę nad dwoma pierwszymi o Tipo coś czytałem ale to takie ogólne info. Telefon musi chodzić płynnie,dobrze grać(muzyka),aparat nie koniecznie musi być żyleta(do zdjęć są normalne aparaty),net,wifi,możliwość modyfikacji,qwerty nie przeszkadza. Decyzję muszę podjąć do jutra bo miła pani zostawila mi je tak jak kiedyś(pod ladą są tylko po 1 sztuce) proszę o jakieś konkrety.
Napisałem jeszcze do Play o dostępność telefonów SE dla mojego przedłużenia umowy. Liczę,że dzisiaj odpiszą.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#2 OFFLINE   marmal215

marmal215

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 628 posts
    • Time Online: 21d 6h

Posted 24 August 2012 - 13:25

W jednym z ostatnich tematów masz dokładnie opisane LWW i Mini Pro. Radzę przeczytać :)
  • 0

DENON DJ


#3 OFFLINE   najodleglejszy

najodleglejszy

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 191 posts
    • Time Online: 7d 12h 42m

Posted 24 August 2012 - 13:57

tipo - low-end. procesor 800 MHz, aparat bez auto-focusa. owszem, napisałeś że nie musi być super, ale AF się BARDZO przydaje ;)
mam mini pro, telefon działa w porządku. na małym ekraniku pisałoby się troszkę niewygodnie (chociaż po zainstalowaniu np. ThumbKeyboard jest dużo lepiej), na szczęście wysuwana QWERTY jest genialna.
  • 0

#4 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 24 August 2012 - 14:43

Klawiatura jest faktycznie fajna. Mam duże palce ale przy pisaniu nie nacisnąłem ani razu 2 klawiszy na raz.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#5 OFFLINE   slivka91

slivka91

    Distinguished Member of Sony.yt Community

  • User
  • 512 posts
    • Time Online: 15d 4h 34m

Posted 25 August 2012 - 08:41

Rozpatrz:
Live With Walkman
Xperia Mini Pro
Wymagania twoje spełnią :)
  • 0
"Ćwierkają wróbelki, od samego rana..."

Posted Image

#6 OFFLINE   Dabronik

Dabronik

    Senior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 233 posts
    • Time Online: 2d 20h 4m

Posted 29 August 2012 - 22:08

Polecałbym Xperię mini pro sam mam Xperię mini i nie narzekam więc z klawiaturą jest na pewno o wiele lepiej w pro
  • 0

#7 OFFLINE   neron

neron

    Master of Sony Ericsson Knowledge

  • User
  • 383 posts
    • Time Online: 14d 3h 5m

Posted 31 August 2012 - 13:42

Z przyczyn niezależnych ode mnie wziąłem mini pro. Można zamknąć.
  • 0
99% idiotów czyta posty z ręką na myszce... Nie zdejmuj! Teraz na to za późno!!!

#8 OFFLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,111 posts
    • Time Online: 564d 19h 15m

Posted 31 August 2012 - 13:59

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic