←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Gmail w Hazel

dragemon's Photo dragemon 24 Aug 2012

Witam. Otóż kiedyś, gdy chciałem się połączyć z pocztą gmail poprzez Mini Opere, automatycznie zaproponował mi pobranie Gmail jako osobną aplikację na telefon, abym nie musiał specjalnie wchodzić na internet i potem skrzynkę. Oczywiscie skorzystałem z tej usługi, gdyż przyspieszało to diametralnie obsługę poczty. Po pewnym czasie podczas odswieżania wyskakiwał jakiś błąd (już teraz nie pamiętam), więc go odinstalowałem i teraz za "Chiny" nie mogę go ponownie zainstalować, obojetnie jaką wersję. Ciagle wyskakuje mi, że urzadzenie nie obsługuje tego programu, a przecież obsługiwał. Macie jakieś pomysły, bo mnie już ręce opadły. Pozdrawiam
Quote

not found's Photo not found 24 Aug 2012

Teraz aplikacja jest tylko dla Androida i iOS. Dla wszystkich innych systemów jest aplikacja sieciowa, czyli po prostu sprawdzanie poczty poprzez stronę internetową ;)
Quote

bartq92's Photo bartq92 24 Aug 2012

Od lat korzystam z Gmail przez przeglądarkę Opera Mini. Bardzo dobrze się ją obsługuje dotykowo, jak i na zwykłym telefonie. W nowej operze jest nawet dodany skrót do Gmail.
Quote

Janeo's Photo Janeo 09 Sep 2012

pocztą gmail ....Macie jakieś pomysły, bo mnie już ręce opadły. Pozdrawiam

Mam Gmail 2.06.1269 pracuje na Hazelu bez zarzutu.
Quote

shaaq's Photo shaaq 24 Jan 2013

Mam Gmail 2.06.1269 pracuje na Hazelu bez zarzutu.


to poratuj .jar'em
Quote

Deleted User 2's Photo Deleted User 2 24 Jan 2013

A nie lepiej jak skonfigurujesz z klientem poczty w telefonie, w W995 tak miałem i bardzo fajnie to działało, lepiej niż apka z Gmaila. A jak zrobisz to przez synchronizację w telefonie, to jeszcze masz konfigurację kalendarza i kontaktów.
Quote