←  Hazel

Sony.yt - International Sony Forum

»

Gmail w Hazel

dragemon - zdjęcie dragemon 24 sie 2012

Witam. Otóż kiedyś, gdy chciałem się połączyć z pocztą gmail poprzez Mini Opere, automatycznie zaproponował mi pobranie Gmail jako osobną aplikację na telefon, abym nie musiał specjalnie wchodzić na internet i potem skrzynkę. Oczywiscie skorzystałem z tej usługi, gdyż przyspieszało to diametralnie obsługę poczty. Po pewnym czasie podczas odswieżania wyskakiwał jakiś błąd (już teraz nie pamiętam), więc go odinstalowałem i teraz za "Chiny" nie mogę go ponownie zainstalować, obojetnie jaką wersję. Ciagle wyskakuje mi, że urzadzenie nie obsługuje tego programu, a przecież obsługiwał. Macie jakieś pomysły, bo mnie już ręce opadły. Pozdrawiam
Odpowiedz

not found - zdjęcie not found 24 sie 2012

Teraz aplikacja jest tylko dla Androida i iOS. Dla wszystkich innych systemów jest aplikacja sieciowa, czyli po prostu sprawdzanie poczty poprzez stronę internetową ;)
Odpowiedz

bartq92 - zdjęcie bartq92 24 sie 2012

Od lat korzystam z Gmail przez przeglądarkę Opera Mini. Bardzo dobrze się ją obsługuje dotykowo, jak i na zwykłym telefonie. W nowej operze jest nawet dodany skrót do Gmail.
Odpowiedz

Janeo - zdjęcie Janeo 09 wrz 2012

pocztą gmail ....Macie jakieś pomysły, bo mnie już ręce opadły. Pozdrawiam

Mam Gmail 2.06.1269 pracuje na Hazelu bez zarzutu.
Odpowiedz

shaaq - zdjęcie shaaq 24 sty 2013

Mam Gmail 2.06.1269 pracuje na Hazelu bez zarzutu.


to poratuj .jar'em
Odpowiedz

Deleted User 2 - zdjęcie Deleted User 2 24 sty 2013

A nie lepiej jak skonfigurujesz z klientem poczty w telefonie, w W995 tak miałem i bardzo fajnie to działało, lepiej niż apka z Gmaila. A jak zrobisz to przez synchronizację w telefonie, to jeszcze masz konfigurację kalendarza i kontaktów.
Odpowiedz