Jump to content


Photo

Gmail w Hazel


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   dragemon

dragemon

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 15 posts
    • Time Online: 9h 24m

Posted 24 August 2012 - 11:29

Witam. Otóż kiedyś, gdy chciałem się połączyć z pocztą gmail poprzez Mini Opere, automatycznie zaproponował mi pobranie Gmail jako osobną aplikację na telefon, abym nie musiał specjalnie wchodzić na internet i potem skrzynkę. Oczywiscie skorzystałem z tej usługi, gdyż przyspieszało to diametralnie obsługę poczty. Po pewnym czasie podczas odswieżania wyskakiwał jakiś błąd (już teraz nie pamiętam), więc go odinstalowałem i teraz za "Chiny" nie mogę go ponownie zainstalować, obojetnie jaką wersję. Ciagle wyskakuje mi, że urzadzenie nie obsługuje tego programu, a przecież obsługiwał. Macie jakieś pomysły, bo mnie już ręce opadły. Pozdrawiam
  • 0

#2 OFFLINE   not found

not found

    Banned

  • Banned
  • 1,546 posts

Posted 24 August 2012 - 11:51

Teraz aplikacja jest tylko dla Androida i iOS. Dla wszystkich innych systemów jest aplikacja sieciowa, czyli po prostu sprawdzanie poczty poprzez stronę internetową ;)
WALKMAN?

Posted Image

#3 OFFLINE   bartq92

bartq92

    Squire of Sony Majesty

  • User
  • 1,812 posts
    • Time Online: 76d 13h 42m

Posted 24 August 2012 - 11:57

Od lat korzystam z Gmail przez przeglądarkę Opera Mini. Bardzo dobrze się ją obsługuje dotykowo, jak i na zwykłym telefonie. W nowej operze jest nawet dodany skrót do Gmail.
  • 0

#4 OFFLINE   Janeo

Janeo

    Freshly registered FAQ reader

  • User
  • 8 posts
    • Time Online: 4h 1m

Posted 09 September 2012 - 22:19

pocztą gmail ....Macie jakieś pomysły, bo mnie już ręce opadły. Pozdrawiam

Mam Gmail 2.06.1269 pracuje na Hazelu bez zarzutu.
  • 0

#5 OFFLINE   shaaq

shaaq

    Proud Member of Sony.yt Community

  • User
  • 25 posts
    • Time Online: 1d 8h 1m

Posted 24 January 2013 - 12:51

Mam Gmail 2.06.1269 pracuje na Hazelu bez zarzutu.


to poratuj .jar'em
  • 0

#6 OFFLINE   Deleted User 2

Deleted User 2

    Banned

  • Banned
  • 129 posts

Posted 24 January 2013 - 13:56

A nie lepiej jak skonfigurujesz z klientem poczty w telefonie, w W995 tak miałem i bardzo fajnie to działało, lepiej niż apka z Gmaila. A jak zrobisz to przez synchronizację w telefonie, to jeszcze masz konfigurację kalendarza i kontaktów.


0 user(s) are reading this topic