Jump to content


Photo

[Rozwiązany] Który Android lepszy na Neo V - 2.3 czy 4.0?


  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1 OFFLINE   carmaster18

carmaster18

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 169 posts
    • Time Online: 4d 9h 42m

Posted 22 August 2012 - 17:59

Witajcie, przed zakupem telefonu czytałem złe opinie o Androidzie 4.0. Czytałem, że się zawiesza, telefon się resetuje itp. Chciałem trochę pograć na mojej Neo V ale praktycznie żadna gra nie działa. Dowiedziałem się, że to wina właśnie ICS, który nie wspiera nowych gier. Co nowego wnosi 4.0, bo oprócz wyglądu nie zauważyłem niczego specjalnego. Czy warto zrobić downgrade na 2.3?
  • 0

* Carmaster18 *


#2 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 August 2012 - 18:03

Ja bym na Twoim miejscu poczekał na najnowszą aktualizację sierpniową. Jeśli ona nie polepszy działania telefonu, wtedy zrobisz downgrade do Gingerbread'a i będziesz mógł grać nawet w GTA III :)
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#3 OFFLINE   carmaster18

carmaster18

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 169 posts
    • Time Online: 4d 9h 42m

Posted 22 August 2012 - 18:39

Nie wiedziałem o żadnej aktualizacji, kiedy dokładnie ma się pojawić?
  • 0

* Carmaster18 *


#4 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 August 2012 - 18:53

Czytaj newsy, sprawdzaj, aktualizuj :)


  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...

#5 OFFLINE   carmaster18

carmaster18

    Junior Activist of Sony.yt Community

  • User
  • 169 posts
    • Time Online: 4d 9h 42m

Posted 22 August 2012 - 19:12

Dzięki Jurij, będę sprawdzał :) Temat jak na razie rozwiązany ;)
  • 0

* Carmaster18 *


#6 ONLINE   Jurij

Jurij

    Emperror of Sony Kingdom

  • Administrator
  • 12,116 posts
    • Time Online: 564d 20h 32m

Posted 22 August 2012 - 19:19

Problem został rozwiązany, a temat zamknięty. W razie innych problemów, proszę założyć nowy temat. Wszelkie reklamacje/uwagi /opinie/sugestie proszę zgłaszać do Redakcji Forum Sony.yt poprzez PW.
  • 0
Serwis Sony Ericsson Online | Online Sony Ericsson Service | ?????? Sony Ericsson O?????

Xperia.jpg

Więcej informacji, Cennik | More information, Price list GG: 1793684 Skype: gen.jurij

Other services: LG, HTC, Samsung, Alcatel, Blackberry, Huawei, ZTE, Motorola, Sharp unlock and more...


0 user(s) are reading this topic